זמן קריאה: 4 דקות

יותר יותר מעצבים בוחרים לעצב כרטיס ביקור גודל לא סטנדרטי. מה הגודל הסטנדרטי של כרטיסי הביקור? מה מיוחד בהדפסת כרטיס ביקור בגודל שונה ומה חשוב לקחת בחשבון. אנחנו בבית דפוס שהרבני מתמחים כבר למעלה משלושים בדפוס מכל הסוגים.

מהו גודל כרטיס ביקור סטנדרטי?

כמו פליירים גם לכרטיס ביקור יש גודל סטנדרטי כמעט בכל העולם. כרטיס ביקור סטנדרטי הוא 5X9 סנטימטר. הרעיון הוא שכרטיס הביקור צריך להיות תואם למידות של כרטיס אשראי או רישיון נהיגה ויוכל להחליק בצורה מסודרת לארנק ומהארנק. יותר ויותר מעצבים ישראלים ובינלאומיים בוחרים בכרטיס ביקור גודל לא סטנדרטי למה? כרטיס ביקור ממשיך לעשות רושם הרבה אחרי שהאדם שנתתם לו את הכרטיס נפרד ממכם לשלום. זו תזכורת למי אתם ומה אתם מייצגים, והדבר לו אתם מקווים להתחיל לעשות עסקים ביחד. אז מובן שתרצו לשקול היטב כל היבט של הסגנון, הצבע, הגופן, העיצוב והפריסה כאשר אתם מזמינים סט חדש של כרטיסי ביקור מיוחדים. כשמדובר בגודל, בצורה ובפריסה, הנה כמה שאלות לשאול את עצמך שאמורות לעזור להקל על ההחלטה.

גדול או קטן? מתי מומלץ לבחור בכרטיס ביקור גודל לא סטנדרטי?

בחירת כרטיסי ביקור גדולים היא שימושית עבור בעלי עסקים שצריכים להדפיס הרבה מידע על גבי הכרטיס מבלי שהכרטיס יראה צפוף מידי למשל יזמים עם כמה פרויקטים במקביל או בעלי מקצוע שמציעים מגוון שירותים מקצועיים. אמנים, צלמים ומעצבים עשויים לבחור בכרטיס גדול מכיוון שהם רוצים מרחב נוסף כדי להדגיש את עבודתם החזותית בצורה טובה יותר.
בחירת כרטיס ביקור קטן היא דרך מעולה להיכנס ללב של הלקוח. כרטיס ביקור בגודל לא סטנדרטי דווקא מאוד פופולרי. הוא מסוג הדברים שנשארים בארנק תמיד עד שיהיה צורך בו, לא תופס הרבה מקום. למי זה מתאים – לכל מי שרוצה להישאר בארנק עד למועד מיוחד.

קצת עלינו

אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות, אנחנו תמיד דואגים להתרענן ולהישאר מעודכנים ועדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות. אנו מדפיסים בכל הגדלים – כרטיסי ביקור יוקרתיים ומוצרים קטנים כמו פנקסים ומדבקות ועד מוצרים גדולים כמו פוסטרים להדפסה ודגלים לשטח.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button