זמן קריאה: 4 דקות

בית דפוס שהרבני מציג – טיפים להפיכת כרטיס הביקור שלך למיוחד

כרטיסי ביקור הן עדיין דרך נהדרת לפרסם את העסק שלכם. גם בעולם הדיגיטלי שבו אנו חיים אין כמו כרטיס ביקור מוחשי וקבוע. בין אינספור אימיילים שיחות וואטסאפ ובקשות ב LinkedIn, אין כמעט זמן לקשרים אמיתיים עם בני אדם אחרים שפגשתם בפועל. כך שבין כל הטכנולוגיה סביבנו, כרטיסי ביקור מיוחדים היא דרך נהדרת להישאר בתודעה.

הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים

עיצוב והדפסה של כרטיסי ביקור מיוחדים יכולים לעשות רושם ראשוני חשוב מאוד. כאשר אתם בוחרים למתג את העסק שלכם בהדפסת מוצרים כמו כרטיסי ביקור, פליירים, מחברות מעוצבות , פנקסים ועוד יש ערך נוסף בעולם בו הכל מהיר ורגעי דווקא מוצר אותו אוחזים ביד נכנס ללב.

חשבנו על כמה טיפים לעיצוב והדפסה של כרטיסי ביקור מיוחדים

תכננו מראש – קחו את הזמן וחשבו על לוגו ועיצוב נכון עבור העסק שלכם. חשבו על כל הסיבות להן תצטרכו כרטיסי ביקור מיוחדים בין אם זה לשימוש בכנסים, בפגישות עסקים או כדי לקדם משהו מסוים בעסק או בארגון שלכם, תרצו לוודא כי כרטיסי הביקור יעבירו את המסר.

מסר קצר וחזק – תהיו סלקטיבים, לכרטיס ביקור תמיד יהיה מוגבל לכן חלק מהעיצוב שלכם צריך לכלול הקפדה על הפרטים הקטנים ועל מה שאתם מחליטים לכלול בכרטיס הביקור.

בחרו בהדפסה באיכות גבוהה

כשמדובר בכרטיסי ביקור וכרטיסי ביקור מיוחדים הבחירה בנייר ואיכות ההדפסה היא משמעותית ביותר. בעוד שעיצוב נהדר יכול לחולל פלאים, בסופו של דבר אם תבחרו בהדפסה זולה ולא מקצועית העיצוב המיוחד לא יבלוט וכרטיס הביקור ישכח.

אנחנו בבית הדפוס שהרבני יודעים לעצב ולהדפיס כרטיסי ביקור מיוחדים באיכות גבוהה שיכולה לעשות את הבדל בין עוד כרטיס ביקור לכרטיס ביקור שלא שוכחים כבר ברושם ראשוני. ניתן להדפיס כרטיסי ביקור מכל הסוגים עם עם למינציה מאט שנראית נהדר, מדגישה את העיצוב ומוסיפה לאורך חיי הכרטיס. בשהרבני אנחנו מדפיסים כבר למעלה משלושים שנה – כרטיס ביקור, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, פוסטרים להדפסה, חוברות ומחברות, פנקסים, מדבקות קיר.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button