הדפסה על שמשונית

השמשונית עשויה מחומר גלם חזק במיוחד שמתאים  למגוון תנאי מזג אוויר חיצוניים.  

 השמשונית ניתנת לניקיון ע"י שטיפה במים וסבון ויכולה להחזיק מעמד שנים רבות. 

ניתן להזמין את השמשונית בגדלים רבים ומגוונים בהתאם לכל דרישה.

 

הדפסת שמשוניות
הדפסה על שמשונית
הדפסה על שמשונית
שמשונית

שמשונית - פרסום חוצות

ניתן לייצר פרסום על שמשונית לתלייה באזורים אסטרטגיים ובכך לייצר אפיק פרסומי נוח לקהל לקוחות רחב.

הדפסה על שמשונית

מהפכת הדפוס היא אחת המהפכות המשמעותיות בהיסטוריה. אנו בבית הדפוס שהרבני חיים את עולם הדפוס כבר למעלה משלושים שנה.

אם בעבר בתי דפוס הדפיסו בעיקר על נייר (תמונות, ספרים ומחברות), הרי שהיום ניתן להדפיס על מגוון מוצרים רחב וליצור עיצובים מדהימים ומותאמים אישית: הדפסה על קאפה, הדפסה על שמשונית, הדפסת פוסטרים, הדפסות רול אפ, ואפילו הדפסת דגלים.

אם בעבר נדרשנו להשתמש בפלטות וגלופות, הרי שהיום אנו משתמשים במדפסות מתקדמות ומחשבים.

התקדמנו.

הדפסה על שמשונית בטכנולוגיה מתקדמת

בית דפוס 'שהרבני מעצבים ומדפיסים' שואף להישאר בחוד החנית של עולם ההדפסה בישראל. לשם כך, אנו משתמשים בטכנולוגיית הדפסה – דפוס אופסט. דפוס זה הוא שדרוג של שיטת דפוס עתיקה המכונה הדפס אבן. מכונת הדפוס מצמידה גליל עם צבע אל הלוח,  הלוח מוצמד אל הבלנקט שמוצמד אל הנייר, וכתוצאה מהמגע מועבר חלק מהצבע אל הנייר. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו יכולים לעשות הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ, מדבקות וטפטים ולשמור על צבע חד וסטורציה מותאמת.

הדפסה על שמשונית בפורמט רחב

כיום אנו מדפיסים ישירות מקובץ או תמונה במחשב בתהליך המכונה דפוס דיגיטלי. הקובץ מודפס באמצעות מדפסת דיו בפורמט רחב. העולם הדיגיטלי שינה את עולם הדפוס ופתח עבורנו עולם שלם של אפשרויות להדפסה בהתאמה אישית. קובץ הגרפיקה מודפס כמות שהוא בכל הגדלים ברזולוציה גבוהה על מגוון רב של חומרים. כאשר רלוונטי, המשטח המודפס עובר למיניציה איכותית להגנה מנזקי מים. אנו משתמשים בדפוס בפורמט רחב להדפסת מגוון רב של מוצרים כמו הדפסה על שמשונית, טפטים, מולטי קיוב, הדפסה לצורכי שילוט ועוד..

הדפסה על שמשונית היא רק חלק ממוצרינו

אנחנו קיימים בשוק כל כך הרבה שנים שלאחרונה יצא לנו להדפיס הזמנה לברית של אב גאה שהדפיס את הזמנת בר המצווה שלו אצלנו(!).

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות ובחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות מעוצבות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלים לבניינים ודגל סיני. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של פרסומות, עיצוב קיר אישי ועוד.

Call Now Button