הדפסה על שמשונית

השמשונית עשויה מחומר גלם חזק במיוחד שמתאים  למגוון תנאי מזג אוויר חיצוניים.  

 השמשונית ניתנת לניקיון ע"י שטיפה במים וסבון ויכולה להחזיק מעמד שנים רבות. 

ניתן להזמין הדפסה על שמשונית בגדלים רבים ומגוונים בהתאם לכל דרישה.

 

הדפסת שמשוניות
הדפסה על שמשונית
הדפסה על שמשונית
שמשונית

שמשונית - פרסום חוצות

ניתן לייצר פרסום על שמשונית לתלייה באזורים אסטרטגיים ובכך לייצר אפיק פרסומי נוח לקהל לקוחות רחב.

הדפסה על שמשונית היא סופר פופולרית אצלנו בדפוס שהרבני. חופות בד נמתחות מספקות צל והגנה מפני השמש עבור חללי מגורים חיצוניים למגורים כמו פטיו בחצר האחורית, ציוד משחקים, פארקים, מסעדות ובריכות שחייה. אנו בדפוס שהרבני מדפיסים שמשוניות עם לוגו של חברות, כמודעות רחוב ענקיות ועוד. אנו משתמשים בבד איכותי עמיד לכל סוגי מזג אוויר – עמיד בגשם ובשמש הישראלית. הדפסה על שמשונית בבית הדפוס שהרבני היא הדפסה איכותית וומותגת שאינה דוהה לאורך זמן רב.

חכם בשמש ובמסר  – מיתוג עם שמשונית

שמשונית בארץ מדינה כמו שלנו היא חובה. חייבים להיות חכמים בשמש ואנו דואגים לתלות שמשוניות להגן על המשפחות והעובדים שלנו מפני החום והקור, לתחום את השטח שלו אז מדוע שלא לנצל את השמשונית על מנת להרוויח קצת מיתוג. אתם מרוויחים הרבה יותר מצל הגנה מהשמש אתם ממתגים את עצמכם כעסק שדואג להציג את הלוגו שלו בכל מקום, אפילו על השמשונית.           

כל מה שאתם צריכים לדעת על הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית היא פתרון שיווקי ידידות אשר יכול לספק תוצאות מעולות להשפיע על פרסום המותג שלכם.הדפסה על שמשונית  יכולה לשלב את לוגו העסק שלכם, ערכות צבעים וגופנים. עם זאת, לא מומלץ לעיצובים או תמונות משוכללים מדי, אך עבור לוגו או טקסט מלא, שמשונית  היא אידיאלית.

אפשרויות הדפסה מלאות וגם חלקיות זמינות ללקוחותינו. שמשונית היא שיטה פופולרית מאוד של פרסום אתרי בנייה, או פיגומים.אם כי לרוב רואים אותה גם בפסטיבלי מוזיקה ובאירועי ספורט כאופציה מודפסת ידידותית לכיס. ניתן להשתמש בשמשונית  לאתרי בנייה ושיפוץ, אתרי קמעונאות, מיקומי קהילה ובתי ספר ואירועים רחבי היקף מכל הסוגים.

התקנה

שמשונית בדרך כלל מקובעת לגידור זמני באמצעות קשרי כבלים מה שהופך את תהליך ההתקנה למהיר וקל. ניתן להתקין את השמשונית על פיגומים, גדרות זמניות, גדרות תיל שרשרת וכן בניית חזיתות כדי להבטיח למותג שלך חשיפה מצוינת ומותאם אישית לאתר שלך.

  הדפסה על שמשונית משמשת ל:

 • פרסום אתרי בנייה
 • מיתוג פיגומים
 • פסטיבלי מוזיקה
 • אירועי ספורט
 • שילוט גדר זמנית
 • אתרי פיתוח
 • אתרי קמעונאות
 • מיקומי קהילה ובתי ספר
 • אירועים בקנה מידה גדול
 • קירוי פארקים
 • קירוי במסעדות
 • קירוי בריכות שחיה
 • תיחום ופרטיות של מפעלים ובתי עסק

 הדפסה על שמשונית  היא דרך מעולה למתג את עצמכם ולפרסם את עצמכם מבלי להתאמץ – הלוגו שלכם פשוט שם.

הדפסה על שמשונית

מהפכת הדפוס היא אחת המהפכות המשמעותיות בהיסטוריה. אנו בבית הדפוס שהרבני חיים את עולם הדפוס כבר למעלה משלושים שנה.

אם בעבר בתי דפוס הדפיסו בעיקר על נייר (תמונות, ספרים ומחברות), הרי שהיום ניתן להדפיס על מגוון מוצרים רחב וליצור עיצובים מדהימים ומותאמים אישית: הדפסה על קאפה, הדפסה על שמשונית, הדפסת פוסטרים, הדפסות רול אפ, ואפילו הדפסת דגלים.

אם בעבר נדרשנו להשתמש בפלטות וגלופות, הרי שהיום אנו משתמשים במדפסות מתקדמות ומחשבים.

התקדמנו.

הדפסה על שמשונית בטכנולוגיה מתקדמת

בית דפוס 'שהרבני מעצבים ומדפיסים' שואף להישאר בחוד החנית של עולם ההדפסה בישראל. לשם כך, אנו משתמשים בטכנולוגיית הדפסה – דפוס אופסט. דפוס זה הוא שדרוג של שיטת דפוס עתיקה המכונה הדפס אבן. מכונת הדפוס מצמידה גליל עם צבע אל הלוח,  הלוח מוצמד אל הבלנקט שמוצמד אל הנייר, וכתוצאה מהמגע מועבר חלק מהצבע אל הנייר. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו יכולים לעשות הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ, מדבקות וטפטים ולשמור על צבע חד וסטורציה מותאמת.

הדפסה על שמשונית בפורמט רחב

כיום אנו מדפיסים ישירות מקובץ או תמונה במחשב בתהליך המכונה דפוס דיגיטלי. הקובץ מודפס באמצעות מדפסת דיו בפורמט רחב. העולם הדיגיטלי שינה את עולם הדפוס ופתח עבורנו עולם שלם של אפשרויות להדפסה בהתאמה אישית. קובץ הגרפיקה מודפס כמות שהוא בכל הגדלים ברזולוציה גבוהה על מגוון רב של חומרים. כאשר רלוונטי, המשטח המודפס עובר למיניציה איכותית להגנה מנזקי מים. אנו משתמשים בדפוס בפורמט רחב להדפסת מגוון רב של מוצרים כמו הדפסה על שמשונית, טפטים, מולטי קיוב, הדפסה לצורכי שילוט ועוד..

הדפסה על שמשונית היא רק חלק ממוצרינו

אנחנו קיימים בשוק כל כך הרבה שנים שלאחרונה יצא לנו להדפיס הזמנה לברית של אב גאה שהדפיס את הזמנת בר המצווה שלו אצלנו(!).

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות ובחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות מעוצבות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלים לבניינים ודגל סיני. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של פרסומות, עיצוב קיר אישי ועוד.

5/5 - (12 votes)
Call Now Button