דפוס פורמט רחב

כל מה שצריך במקום אחד

"פורמט רחב" זהו עולם דפוס גדול ומתקדם שיודע להפיק מוצרי דפוס גדולים ומשמעותיים.

הדפסות גדולות מייצרות אפקט גדול ואסטרטגי. מכונות הדפוס והטכנולוגיה שלנו הן מהאיכותית ביותר הקיימת בשוק הדפוס בישראל, ואנו מבטיחים לסייע לכם במציאת פתרונות יצירתיים לצרכים שלכם.. 

בית הדפוס שהרבני ילווה אתכם בבחירת המוצר, בעיצובו הגרפי והדפסתו ברמת הגימור הטובה ביותר!

מוזמנים להיכנס למוצרים השונים ולהתרשם.

למה משמש דפוס פורמט רחב?

דפוס פורמט רחב משמש להדפסה של מגוון מוצרים גדולים. מרבית המוצרים המודפסים בפורמט רחב הינם שלטי פרסום, מדבקות ויניל לעסק, סטנדים ועוד.

אירועי קידום מכירות

מארגני אירועי קד"ם באים אלינו בשביל עיצוב והדפסה של מגוון מוצרים לצורך פרסום המוצר. אנו מספקים רולאפים גדולים, מעצבים ומדפיסים מתחמי פופאפ, מדפיסים שלטים למולטיקיוב ועוד. 

המוצרים המודפסים שלנו מסייעים לאנשי המכירות לבלוט בעמדת המכירות ולמשוך אליהם לקוחות רבים בקלות. 

אירועי השקה

אירועי השקה הם אירועים יוקרתיים ונוצצים, בד"כ עם מגוון סלבים וספונסרים יוקרתיים שחשוב להם שכוווווווולם ישמעו על האירוע הנוצץ שהם הפיקו/ מימנו. באירועים כאלה, לרוב יהיה שטיח אדום בו יצטלמו הסלבים על רקע לוגואים של החברות המפרסמות. רקע זה מודפס באמצעות דפוס פורמט רחב. 

באירועי השקעה, חשוב שעיצוב הרולאפ או המולטיקיוב יהיה פשוט ועם מסר ברור וקריא גם בתנאי ראות לקויה. והכי חשוב- העיצוב חייב להופיע בעדשת המצלמה גם כאשר אדם עומד במרכז שדה הראייה. לכן, עיצוב לאירועי השקה ישים דגש על לוגואים המודפסים בחזרתיות או עיצוב מיוחד לקצוות הרקע המודפס.

ישנם מגוון דרכים יצירתיות לעצב רקעים לצילומים באירוע השקעה. צרו קשר עוד היום לקבלת רעיונות.

עיצוב עסק

בתי עסק רבים ובהם חנויות, קניונים, מרכזים מסחריים, מסעדות ואולמות תצוגה צריכים להעביר מידע ברור ללקוחותיהם אודות מבצעים, השקות, מוצרים חדשים, סיילים וכו'. הצורה הטובה ביותר להעביר את המידע היא באמצעות הצבה של פרסומת בהדפסת פורמט רחב. ניתן להדפיס אצלנו מולטיקיובס, מדבקות ויניל, דגלים, קאפות ועוד.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button