קיר עיתונאים

מתקן מולטי קיוב

ה"מולטי קיוב" הוא מתקן תצוגה עבור תערוכות, מיצגים שיווקיים וקירות רקע שונים. המתקן מספק רקע ויזואלי, הנפרש מאחורי גבו של המציג ומהווה מעין "מסך ממותג" להשלמת התפאורה.

המתקן ניתן ונוח לפירוק והרכבה בתוך מספר דקות בלבד, ואף קל מאוד לאחסון. זאת לצד עמידותו הרבה, בזכות חומר האלומיניום המחוזק ממנו הוא עשוי. 

כמו כן, הם מתקנים מודולאריים, המאפשרים התאמה לכל מקום, באמצעות זרוע טלסקופית המאפשרת למתוח את הבד עם לגובה והמיקום הרצוי.

קיר עיתונאים
מולטי קיוב גב במה

התכוננו לתערוכה עם מולטיקיוב

בתי עסק, חברות ומפרסמים, שוברים כל הזמן את הראש איך יהיה הכי נכון שהם יציגו את עצמם בכנס, בתערוכה ועוד. 

עולם הטכנולוגיה התפתח פלאים אבל יש לציין שזה גם הגיע לפרסום. אתם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לשלוף מתיק נשיאה דוכן תצוגה שלם של המותג או העסק שלכם האם הייתם מאמינים?

קוראים לזה מולטיקיוב

זהו מתקן התצוגה הכי מודרני והכי עכשווי, המהווה פתרון מושלם עבור אירוע קניינים, משווקים, יבואנים, לקוחות ועוד. 

על המתקן שיכול להיות עשוי מכל מיני חומרים יש הדפסה של מה שרוצים, וכמובן שעיצוב גרפי צריך לעצב את המולטיקיוב. 

זהו מתקן שנפתח לגודל מדהים החל ממטר וחצי וכלה ב-3 מטר של פרסום נודד. 

כאשר מדובר בדוכן בתערוכה בדרך כלל מציבים את המולטיקיוב מאחור- כגב הדוכן ואז כל לקוח מקבל את המסרים ורואה בדיוק את מה שהוא צריך לראות.

מולטיקיוב ממתג אתכם

בתחרות המתקיימת היום על כיסו של הצרכן, שואף כל עסק קטן וגדול לבלוט מול הצרכנים שלו וליצור בידול, כדי שידעו להפריד בינו לבין המתחרים.

כאשר אתם מציבים מולטיקיוב בכנס בו מופיעות כמה חברות, או בתערוכה מה מופיעים המתחרים שלכם, אתם בהחלט מציבים רף גבוה כי מולטיקיוב הוא מוצר מאוד מתוחכם שמעיד גם על החדשנות שלהם. 

הוא נועד למיתוג וזה בדיוק מה שהוא עושה.

להצעת מחיר מיוחדת וכדאית, צרו קשר עם דפוס שהרבני – בית דפוס בפתח תקווה.

Call Now Button