דפוס אופסט - שיטת דפוס מיוחדת

דפוס אופסט הינו שיטת דפוס מיוחדת להדפסה מהירה בכמויות מסחריות.

כיצד עובד דפוס אופסט?

דפוס אופסט הינה שיטת דפוס מורכבת בה ההדפסה מתבססת על צבעי שמן המועברים על גבי לוחות אלומיניום אל דפים לחים. דפוס הצבע והלחות של הנייר קובע היכן תתרחש הדפסה והיכן צבע השמן לא ידבק אל הנייר. כל לוח אלומיניום מדפיס צבע אחד מתוך ארבעת צבעי הבסיס וההדפסה נעשית בשכבות לקבלת מגוון רחב של צבעים. 

דפוס אופסט מאפשר להדפיס מאות אלפי ואף מיליוני עותקים בזמן קצר ביחס לשיטות הדפסה אחרות. מכונת דפוס אופסט ממוצעת תדפיס כ-15,000 גליונות בשעה (מעל 4 גליונות בשנייה!). מהירות זו הופכת את שיטת ההדפסה לשיטה המשתלמת ביותר עבור מוציאים לאור המדפיסים בכמויות גדולות.

למה דפוס אופסט מתאים?

דפוס אופסט מתאים להדפסה של מגוון מוצרי נייר.

פליירים

כאשר מדפיסים מספר גדול של פליירים, המועמד הראשון להדפסה הינו מכונת דפוס אופסט. מכונת דפוס אופסט יכולה להדפיס פליירים בכל הגדלים ובכל הצבעים במהירות מסחררת ובהדפסה מדויקת. 

עיתונים

המהירות הגבוהה של ההדפסה חשובה במיוחד עבור עיתונים יומיים המוצאים לדפוס בערב שלפני ההפצה. מכונת דפוס אופסט מספקת עיתונים ברורים, יפים וצבעוניים תוך שעות ספורות מרגע ההוצאה לדפוס. 

ספרים

דפוס אופסט משמש להדפסת ספרים בהוצאה לאור של מעל 5,000 עותקים. שמועות מספרות שכאשר הספר המודפס הינו ספר פופולרי במיוחד הנמצא בסכנת הדלפה (כגון הספר השביעי בסדרת 'הארי פוטר') בית הדפוס מדפיס את הספרים בחושך מוחלט למניעת גניבה או קריאה של הספרים…

חוברות מידע

כאשר עוסקים בייצור המוני של מוצרים מורכבים כגון מכונות כביסה, מכונות ייבוש, רהיטים לבנייה עצמית או מכשירי אלקטרוניקה, חשוב לצרף חוברת עם מידע מלא על המוצר. חוברת המידע תספק הוראות תפעול והוראות שימוש מפורטות לשימוש נכון במוצר.

התהליך לא נגמר בהדפסה

אנחנו לא נוטשים אתכם עם גמר תהליך ההדפסה! אנו מספקים שירותי גימור וכריכה להדפסות של ספרים/ חוברות מידע. אנו מאפשרים לכרוך הן בכריכה עבה והן בכריכה דקה.

לקבלת פרטים על דפוס אופסט, השאירו פרטים ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם>>

אנא דרגו את המידע
Call Now Button