זמן קריאה: 4 דקות

המדריך להדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים הטובים ביותר

כדי לעצב כרטיסי ביקור יוקרתיים חשוב להבין את המדיום והתהליכים השונים. אם זו הפעם הראשונה שאתם מדפיסים לעצמכם כרטיסי ביקור או שאתם מחפשים לשדרג ולמתג את עצמכם מחדש. בית דפוס שהרבני מדפיסים את כל סוגי ההדפסות כבר יותר מ 30 שנים. הנה כמה נקודות למחשבה על חשיבות הנייר ודיו הנכונים בהדפסת כרטיסי ביקור.

בחירת נייר ודיו נכון בהדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים

כאשר מעצבים ומדפיסים כרטיסי ביקור יוקרתיים חשוב להבין מה הוא סוג הדיו וסוג הנייר הנכון להדפסת העיצוב שבחרתם. מה הכוונה? בחרתם למתג את העסק שלכם עם לוגו בכיתוב זהב על רקע שחור. כרטיס הביקור של העסק תואם ללוגו והוא שחור עם כיתוב זהב. חשוב לבחור בהדפסה דיגיטלית איכותית שתבטיח לכם כרטיס ביקור בולט והצבעים בכרטיס לא ידהו לאורך זמן. לא רק בהדפסה של כרטיסי ביקור גם בהדפסת פליירים, פנקסים, מחברות מעוצבות ועוד עם רקע שחור חשוב השימוש בטכנולוגיה מתקדמת שתבטיח לכם הדפסה מוצלחת לאורך זמן.

יש גם מבריק וגם מט – ציפויי נייר ולמינציה לכרטיסי ביקור

כיום הטרנד הכי חם בהדפסת כרטיסי ביקור יוקרתיים זה למינציה מבריקה אבל יש הרבה שחושבים כמונו כי אין כמו למינציה קלאסית. לא משנה מה תבחרו חשוב לא לוותר על למינציה. כרטיסי ביקור ללא למינציה דוהים לאורך זמן ונזרקים מארנק. כרטיס ביקור איכותי עם למינציה מבטיח לכם להישאר רלוונטיים לאורך זמן.

הדפסת כרטיס בדפוס שהרבני

בבית דפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל תוכלו לעצב ולהדפיס מגוון מוצרים למיתוג העסק כמו כרטיסי ביקור יוקרתיים, פוסטרים להדפסה, ספרים, פליירים, טפטים, הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות מעוצבות, פנקסים, מדבקות קיר ועוד. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום הדפוס. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. במידה ותבחרו תוכלו להיעזר בשירותי הסטודיו לעיצוב שלנו שם תוכלו למתג ולעצב את הלוגו הנכון ומוצרי המיתוג של העסק שלכם.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button