מחברות מעוצבות לקידום מכירות

מחברת ממותגת היא מוצר שי-פרסומי שימושי ומושלם לקידום מכירות, תערוכות, כנסים ואירועים חברתיים.

ניתן להזמין את המחברות בעיצוב אישי ובהתאם לצבעי הלוגו ולמיתוג החברה 

ישנם סוגים שונים של מחברות: 

מיתוג
מחברות מעוצבות לעסק

מחברת מסוג חירור ספירלה

מחברות וחוברות מעוצבות

מחברת מסוג כריכה חמה

הדפסת מחברות

מחברת עם הידוק שדכני

מחברות מעוצבות

מחברות מעוצבות

דמיינו את עצמכם יושבים בישיבת צוות מול לקוח גדול – אתם כנראה מייצגים עסק קטן או בינוני ומקווים לסגור עסקה משמעותית ולשחק סוף-סוף בליגה של הגדולים. חשבתם פעם מה הדבר שמבדיל בין חברות גדולות ומוצלחות לבין חברות קטנות שאינן מצליחות ללדחוף את עצמן לקדמת הבמה?

התשובה היא מילה אחת: מיתוג. מיתוג עושה את ההבדל בין ז'קט בעשרים שקל לז'קט במאתיים, מיתוג הופך אתכם לבעלי משמעות וקלים לזכירה. זו הסיבה שתמיד תראו מיתוג בולט על כל פריט ששייך לחברה גדולה ומצליחה. מחברות מעוצבות, מדים, כרטיס ביקור או קלסרים ממותגים – החברות הגדולות ידחפו את הלוגו והצבעים שלהם לכל מקום כדי שיהיה קל לזכור ו"לקלוט" אותם.

הסצנה המושלמת מהסרטים שבה קבוצת נציגי מו"מ שולפים מחברות מעוצבות וקלסרים ממותגים כדי להציג מראה עין של סמכות וכח – פשוט עובדת. גם בחיים האמיתיים. כאשר מקפידים על המראה הנכון, שימוש בעזרים פיזיים באיכות גבוהה כמו קאפה מודפסת או באנר – ככה מצליחים ליצור מיתוג עוצמתי

למה דווקא מחברות מעוצבות וממותגות?

בתקופה בה טווח ההגעה של המותג מוגבל, עסקים חושבים מחוץ לקופסה על דרכים לשמור על מודעות המותג עם הלקוחות שלהם ולהמשיך לבנות את תדמית המותג שלהם בבית. אחד ממוצרי הסחורה הקידום הטובים ביותר הממשיכים בהצלחה להביא למיתוג וקידום עסקים הן מחברות מעוצבות וממותגות.

מחברות ממותגות שימשו ככלי שיווקי מסורתי במשך מספר שנים במגוון רחב של תעשיות. הם הפכו לאחת הפלטפורמות העקביות ביותר בהעברת חיזוק המותג. כשאתם חושבים על זה, קל להבין מדוע …

  • מחברות מעוצבות וממותגות מעלות את המודעות למותגים שלכם בכך שהם נראים על שולחן העבודה שלכם, בפגישות ובנסיעות.
  • מחברות ממותגות הן מזכרת קבועה והן מוערכות מאוד כאשר הן משמשות כפנקס או יומן.
  • מחשבים ניידים עדיין פופולריים מאוד, למרות העלייה בשימוש בציוד דיגיטלי כמו מחשבים, מחשבים ניידים וטאבלטים הביקוש למחברות מעוצבות גדל במקביל.

סקר שנערך לאחרונה בבריטניה  מצא כי אנשי מקצוע מעדיפים רישום בעט ונייר לצורך הגברת הפרודוקטיביות והשמירה על הערות. זה נכון! מתוך כמעט 1,000 הנשאלים, כמעט 75 אחוז מאנשי העסקים מעדיפים לרשום הערות במהלך פגישות עם עט ונייר. בפגישה עסקית יש מידע רב לעיבוד ולארגון, כלומר השמירה היא בראש סדר העדיפויות. כשנשאלו לגבי רישום בישיבות, 95 אחוז מהנשאלים אמרו כי קל להם יותר לזכור דברים כאשר הם רשמו אותם. אולי באופן מעניין ביותר, 60 אחוז מהנשאלים שכותבים הערות ביד אמרו שהם מקלידים אותם לאחר הפגישה. מחברות מעוצבות וממותגות משמשות כתוספת לתהליך העבודה הדיגיטלי ולא כחלופה.

שימוש במחברות ממותגות כמתנה ארגונית או אישית

מחברות מעוצבות משמשות הן כמתנות ארגוניות והן כמתנות אישיות. יופי במיתוג מחברות הוא שיש אפשרויות שונות של סוגי מחברות – מחברות ספירלה, מחברות כריכה עבה ומחברות כריכה דקה. בשילוב עם האיכות הגבוהה של מחברות מבית דפוס שהרבני, בית הדפוס מוביל בפתח תקווה מחברות הממותגות שלכם משודרגות לרמה אחרת. הגימור והעיצוב מהווים נקודת שיחה אמיתית עבור לקוחות, לקוחות וצוותים כאשר המחברות שלכם עומדות לפניהם.

לאילו מחברות כדאי ללכת?

כשמדובר במחברות ממותגות, האיכות חיונית להבטחת אריכות ימים וייצוג המותג שלכם באור הטוב ביותר האפשרי. אצלנו בדפוס שהרבני, תוכלו לעצב ולהדפיס מוצרים ממותגים כמו כרטיסי ביקור, פנקסים, מחברות מעוצבות ועוד. צוות המעצבים בסטודיו לעיצוב ישמח לעמוד לרשותכם לעזור לכם למתג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

מחברות מעוצבות – המוצר שהישראלים הכי אוהבים.

פנקסים ומחברות עם לוגו החברה הן המוצר הכי מבוקש שיש. אנחנו הישראלים אוהבים לחזור הביתה עם המחברת הממותגת , מזכרת שימושית שאותו לקוח ישלוף בפגישה הבאה שלו. אולי הלקוח ההוא יהפוך ללקוח שלך. מחברות מעוצבות לקידום מכירות הן שי פרסומי שימושי ומושלם לקידום מכירות, תערוכות, כנסים ואירועים חברתיים. מחברות בעיצוב אישי התואמות לצבעי הלוגו מיתוג החברה. ישנם סוגים שונים של מחברות: מחברת מסוג חירור ספירלה, מחברת מסוג כריכה חמה, מחברת עם הידוק שדכני.

מחברות מעוצבות הן מוצר אחד ממגוון מוצרים בהם ניתן להציג את לוגו החברה שלכם כמו כרטיסי ביקור, פנקסים, פליירים, פוסטרים, ספרים וחוברות. בעזרת טכנלוגיית הדפסה בפורמט רחב תוכלו גם להדפיס מדבקת קיר צבעונית עם לוגו החברה. בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם (כרטיסי ביקור, פלאיירים, חוברות ומחברות ועוד.. ) ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם חברות ובתי עסק קטנים וגדולים.

הרבה יותר מרק מחברות מעוצבות

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מחברות,  פנקסים , פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לבניינים, דגל סיני. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו מייצרים ומבצעים גם הדפסה על שמשונית, הדפסה על קאפה,  רול אפ, מדבקות וטפטים. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו, מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב קיר אישי ועוד.

Call Now Button