מחברות מעוצבות לקידום מכירות

מחברת ממותגת היא מוצר שי-פרסומי שימושי ומושלם לקידום מכירות, תערוכות, כנסים ואירועים חברתיים.

ניתן להזמין את המחברות בעיצוב אישי ובהתאם לצבעי הלוגו ולמיתוג החברה 

ישנם סוגים שונים של מחברות: 

מיתוג
מחברות מעוצבות לעסק

מחברת מסוג חירור ספירלה

מחברות וחוברות מעוצבות

מחברת מסוג כריכה חמה

הדפסת מחברות

מחברת עם הידוק שדכני

מחברות מעוצבות

מחברות מעוצבות

דמיינו את עצמכם יושבים בישיבת צוות מול לקוח גדול – אתם כנראה מייצגים עסק קטן או בינוני ומקווים לסגור עסקה משמעותית ולשחק סוף-סוף בליגה של הגדולים. חשבתם פעם מה הדבר שמבדיל בין חברות גדולות ומוצלחות לבין חברות קטנות שאינן מצליחות ללדחוף את עצמן לקדמת הבמה?

התשובה היא מילה אחת: מיתוג. מיתוג עושה את ההבדל בין ז'קט בעשרים שקל לז'קט במאתיים, מיתוג הופך אתכם לבעלי משמעות וקלים לזכירה. זו הסיבה שתמיד תראו מיתוג בולט על כל פריט ששייך לחברה גדולה ומצליחה. מחברות מעוצבות, מדים, כרטיס ביקור או קלסרים ממותגים – החברות הגדולות ידחפו את הלוגו והצבעים שלהם לכל מקום כדי שיהיה קל לזכור ו"לקלוט" אותם.

הסצנה המושלמת מהסרטים שבה קבוצת נציגי מו"מ שולפים מחברות מעוצבות וקלסרים ממותגים כדי להציג מראה עין של סמכות וכח – פשוט עובדת. גם בחיים האמיתיים. כאשר מקפידים על המראה הנכון, שימוש בעזרים פיזיים באיכות גבוהה כמו קאפה מודפסת או באנר – ככה מצליחים ליצור מיתוג עוצמתי

 ברוכים הבאים לליגה של הגדולים  –

הנה כמה טיפים מהניסיון שלנו בעולם המיתוג.

מחברות מעוצבות – המוצר שהישראלים הכי אוהבים.

פנקסים ומחברות עם לוגו החברה הן המוצר הכי מבוקש שיש. אנחנו הישראלים אוהבים לחזור הביתה עם המחברת הממותגת , מזכרת שימושית שאותו לקוח ישלוף בפגישה הבאה שלו. אולי הלקוח ההוא יהפוך ללקוח שלך. מחברות מעוצבות לקידום מכירות הן שי פרסומי שימושי ומושלם לקידום מכירות, תערוכות, כנסים ואירועים חברתיים. מחברות בעיצוב אישי התואמות לצבעי הלוגו מיתוג החברה. ישנם סוגים שונים של מחברות: מחברת מסוג חירור ספירלה, מחברת מסוג כריכה חמה, מחברת עם הידוק שדכני.

מחברות מעוצבות הן מוצר אחד ממגוון מוצרים בהם ניתן להציג את לוגו החברה שלכם כמו כרטיסי ביקור, פנקסים, פליירים, פוסטרים, ספרים וחוברות. בעזרת טכנלוגיית הדפסה בפורמט רחב תוכלו גם להדפיס מדבקת קיר צבעונית עם לוגו החברה. בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם (כרטיסי ביקור, פלאיירים, חוברות ומחברות ועוד.. ) ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה. יש לנו ניסיון רב בעבודה עם חברות ובתי עסק קטנים וגדולים.

הרבה יותר מרק מחברות מעוצבות

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מחברות,  פנקסים , פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לבניינים, דגל סיני. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו מייצרים ומבצעים גם הדפסה על שמשונית, הדפסה על קאפה,  רול אפ, מדבקות וטפטים. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו, מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב קיר אישי ועוד.

Call Now Button