הדפסת דגלים בכל הגדלים בהתאמה אישית

בית דפוס 'שהרבני מעצבים ומדפיסים', גאים לקחת חלק בחגיגות ואחראים על הדפסת דגלים לרשויות ועיריות רבות ברחבי הארץ. אנחנו מדפיסים דגלים מכל הסוגים בעבור אלפי ישראלים – דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלי הנפה, דגלים לבניינים, דגלים סיניים ועוד. 

השדרוג למיתוג דגלים מכל הסוגים

אנו בדפוס שהרבני מדפיסים גם בטכנולוגיית דפוס פורמט רחב המבטיחה הדפסה באיכות גבוהה. חברות רבות נעזרות בשירותי הדפסה ובסטודיו העיצוב שלנו על מנת למתג את החברה שלהם וליצור מגוון רחב של מוצרים מודפסים בהתאמה אישית.

בין מוצרינו ניתן למצוא מוצרים כמו כרטיסי ביקור, פלאיירים, חוברות ומחברות. בנוסף, אנו מציעים עוד מגוון רחב של מוצרים לשדרוג המיתוג – וכמובן הדפסת דגלים בטכנולוגיית פורמט רחב. חשבו כמה זה מיוחד לשדרג את הכניסה למשרדי החברה או את אירוע המכירות שלכם בשרשראות דגלים ממותגות. שרשראות דגלים הופכות את האירוע ואת המותג שלכם לבולט וקל לאיתור. זוהי הסיבה שניתן למצוא חברות השכרת רכב רבות שמקשטות את מגרש המכוניות שלהם בדגלים ממותגים. 

דגלים לא רק ביום העצמאות 

היום כבר לא מדפיסים רק תמונות לאלבום המשפחתי ששמור במגירה. כמו ברשתות החברתיות אנחנו אוהבים להצטלם ולצלם – ולשים את התמונות הללו בכל מקום. כל סבתא גאה בתמונת הקאפה המדהימה שתלוייה לה בקיר בכניסה, על כל מקרר ישראלי יש מגנטים מכל אירוע – ועכשיו יותר ויותר מתחילים לראות דגלים משפחתיים עם תמונות של בני המשפחה באירועים משפחתיים.

 ישנם גם את הישראלים המשודרגים שמדפיסים מדבקות קיר עם תמונה משפחתית. היום לפחות פעם בשנה אנחנו מזמינים צלם ומצטלמים סט של תמונות משפחתיות. עם ההתקדמויות בעולם הדפוס, התהליך הופך לטכנולוגי יותר ויותר כל הזמן. השדרוג באיכות הצילום וההדפסה מאפשר להדפיס תמונות באיכות גבוהה מאוד על מגוון חומרים ומשטחים במהירות ואיכות גבוהה מתמיד. 

הדפסה בדפוס שהרבני

אנחנו בבית הדפוס שהרבני מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנו דואגים להישאר בחוד החנית של הטכנולוגיה. עם ותק של יותר מ-30 שנה אנו מדפיסים כמעט הכל : כרטיסי ביקור, פוסטרים, הדפסת ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. הדפסת דגלים מכל הסוגים: שרשראות דגלים, דגלים לבניינים, דגלים סיניים, דגלים להנפה, דגלים לשטח. בסטודיו לעיצוב של דפוס שהרבני המעצבים המוכשרים שלנו  מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של פרסומות למדיה ועיצוב קיר בהתאמה אישית. 

דגלים מודפסים
אנא דרגו את המידע
Call Now Button