היו כאלה שטענו שהדפוס מת אבל,  אנחנו בבית הדפוס שהרבני, בית דפוס עם וותק של יותר מ 30 שנה בתחום יכולים לעדכן כי הדפוס חי ובועט. עולם הדפוס השתדרג ואנחנו איתו. פעם הסתפקנו בהזמנת חתונה פשוטה על גלויה. היום מיתוג כל אירוע עם קיר עיתונאים, מגנטים והדפסת הזמנות יוקרתיות לחתונה או כל אירוע הן חובה וסמל יוקרה. 

הזמנות יוקרתיות לחתונה דווקא בזמן הקורנה 

בואו נדבר על זה, ליום הזה חיכיתם עוד מהילדות, כבר בגן התחפשתם לחתן ולכלה, הוצאתם טבעת אירוסין וכרעתם ברך והנה הגיעה הקרונה והפכה את הקערה. כמות האורחים הצטמצמה למינימום האפשרי ואופי האירוע שלכם השתנה לגמרי. עכשיו אתם נאלצים לבחור את האורחים בקפידה. אל תתבאסו, חתונה קטנה תאפשר לכם להשקיע בפרטים הקטנים . אתם נאלצים להזמין את הקרובים שלכם בלבד אז השקיעו בהם, מתגו את האירוע שלכם בחרו הזמנות יוקרתיות לחתונה, עצבו את האולם, העניקו מתנות אישיות ומושקעות לאורחים הקרובים.  

מיתוג האירוע והזמנות יוקרתיות לחתונה – מה הכוונה

מיתוג האירוע שלכם הוא השדרוג האולטימטיבי במיוחד באירוע קטן. לא משנה איזה חלל בחרתם בעזרת הסטודיו לעיצוב שלנו תוכלו להוסיף את טאצ' האישי שלכם לאירוע. לעצב הזמנות יוקרתיות לחתונה, להוסיף קיר עיתונאים משודרג, להדפיס על קאפה גדולה את התמונה מהצעת הנישואין, להדפיס שלטי הכוונה לאורחים, להדפיס על בלונים את הסלפי הראשון. תוכלו לחלק לאורחים מגוון מתנות מעוצבות כמו כובעים מעוצבים, כיפות מעוצבות, מחברות ומגנטים מעוצבים. מיתוג נכון זה דיוק בפרטים הקטנים. הסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו למתג את האירוע שלכם לאירוע שלא שוכחים. 

מיתוג הזמנות לחתונה רק בדפוס שהרבני

בדפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו , לבר המצווה ובקרוב נתחיל בהדפסת הזמנות לחתונה שלו. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות, עיצוב קיר בהתאמה אישית ועוד.. 

5/5 - (15 votes)
Call Now Button