הדפסת ספר

הדפסת ספרים - כריכה עבה

הדפסת ספרים זוהי מלאכה הדורשת מקצועיות וניסיון רב. אנו יודעים לקחת את הסיפור שלך ולעצב לו עטיפה שתכניס לו חיים חדשים ותאפשר לקהל ליהנות מיצירת האומנות שלך.

 

מחברות מעוצבות

הדפסת ספרים - כריכה דקה

בתהליך הדפסת הספרים ניתן להנות ממגוון רחב של סוגי הכריכות: כריכה קשה עם תפירה, כריכה רכה, כריכת ספירלה או כריכת סיכות ואת כולם תוכלו להדפיס בכל כמות שתרצו, גדולה או קטנה. גם מחלקת הגרפיקה שלנו לרשותכם לעימוד ועיצוב הספר שלכם.

הדפסת ספרים

ספרים רבותי ספרים. כבר למעלה משלושים שנה שאנו בבית בדפוס שהרבני מתמחים גם בהדפסת ספרים מכל הסוגים. לכאורה הדפסה על ספרים אמורה להיות פעולה קלה במיוחד במציאות הדיגטלית וטכנלוגיות הדפוס המתקדמות. מקצוע הדפסה על ספרים היא הרבה מעבר לחיצה על הכפתור הדפס בעכבר. היום יותר מתמיד ישנם בלי סוף גורמים, אפשרויות ועלויות  לאיך הספר שלכם יראה וירגיש. סקרנו בפניכם מספר גורמים ונקודות למחשבה. 

הדפסה של ספרים אומנות עתיקה בעולם מודרני

לספרים יש ריח חדש וטרי או ריח עתיק ומסתורי.  בדרככם להדפיס ולהוציא לאור את ספרכם הנה מספר נקודות לחשיבה:

סוגי הכריכה השונים – כריכה עבה וקלאסית או כריכה דק על סוגיה השונים: כריכה קשה עם תפירה, כריכה רכה, כריכת ספירלה או כריכת סיכות ואת כולם תוכלו להדפיס בכל כמות שתרצו, גדולה או קטנה. 

גודל הספר –חשבו מה החוייה שתרצו להעביר לקורא. בא לכם שהקורא יקפל את הספר בכיס או שיקח תיק במיוחד לספר הגדול.

הנייר הנכון לקריאה מהנה – הנייר הנכון לדפדוף מהיר או לדפדוף המושלם בקיראה עמוקה. בבית הדפוס שלנו מגוון רחב של ניירות להדפסה בגדלים שונים ומבוססים טכנלוגיה.

עיצוב הכריכה – העין שלנו היא השופט החמור ביותר. אנו יודעים לקחת את הסיפור שלך ולעצב לו עטיפה שתכניס לו חיים חדשים ותאפשר לקהל ליהנות מיצירת האומנות שלך.

מהו תהליך ההדפסה בבית הדפוס שלנו

תהליך העבודה אצלנו כולל שלושה שלבים:פגישה ראשונה בו נלמד כיצד תרצו שהספר שלכם יראה ונפרוש בפניכם את מגוון האופציות הרחב הקיים אצלנו הכולל חומרי הדפסה, שיטות הדפסה ועוד. בשלב שני נפגש בסטודיו לעיצוב. המעצבים שלנו יודעים כיצד לעצב עבורכם מוצרים בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. בשלב השלישי והאחרון הדפסת הספרים. אנו מחזיקים מגוון של מכונות ומכשירים להדפסה במגוון גדלים ועל מגוון חומרים. כאשר אנו מביאים מוצר לדפוס, אנו בוחרים בשיטת הדפוס המתאימה ביותר על מנת להוציא מוצר באיכות גבוהה ובמחיר משתלם

דפוס שהרבני 

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות גם בהדפסת ספרים. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו, מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב פרסומות למדיה, כרטיסי ביקור ועיצוב קיר אישי.

Call Now Button