פוסטרים להדפסה

הדרך היעילה לפנות לקהל רחב

הדפסת פוסטרים מעוצבים ומותאמים לעסק שלך והצבתם במקומות בולטים וייחודים יהיה למעשה דרך שיווקית אסטרטגית שיתרמו רבות לקידום ולהפצת מידע. 

הדפסת פוסטרים
הדפסת פוסטר

הצבת פוסטרים בכניסה לכנסים

פוסטר כהזמנה לאירוע רב משתתפים

הדפסות פתח תקווה - הגעת למקום הנכון
הדפסת פוסטרים איכותי

תליית פוסטר ככלי להפצת מידע

תליית פוסטר על גבי סטנד

פורמט רחב

הדפסת פוסטרים לקידום העסק

מפוסטרים אי אפשר להתעלם. אם יש לכם תערוכה, הופעה. שכרתם דוכן ביריד, אתם חייבים פוסטר. 

זהו גיליון גדול וצבעוני בנושא מסוים, אשר מאז ומתמיד השתמשו בו כדי לפרסם משהו ולהוביל מסרים. 

פוסטרים תולים על לוחות מודעות המפזרות במקומות המיועדים לכך בכל עיר. 

כך תוכלו לפרסם משהו שאתם רוצים לפרסם.

מי שבעיקר משתמש בפוטרים היום הם להקות וזמרים שמופיעים בכל מיני מקומות.

הרבה פעמים אנשים יודעים על המופע שלהם רק בגלל פוסטרים לקידום עסק, מופע, הצגה ועוד.

גם אירועים של ירידים, תערוכות, מבצעי מכירות ועוד מתפרסמים על גבי פוסטרים, וככל שהם יהיו יותר מעוצבים ויפים, ככה הם ימשכו יותר אנשים לאירוע.

בית דפוס מתמחה בעיצוב פוסטרים לקידום העסק

רבים מבתי הדפוס היום מחזיקים בסטודיו לעיצוב גרפי לצורך עיצוב מוצרי העיצוב שלהם. 

אם זה הזמנות, כרטיסי ביקור, פוסטרים לקידום העסק ועוד. 

יש חשיבות גדולה מאוד לעיצוב פוסטרים, משום שהם צריכים להיות אטרקטיביים ומושכים מספיק כדי שאנשים ייענו להצעה שבפוסטר. 

בדרך כלל כאמור זה פרסום של הצגות, אירועים, מופעים ועוד.

הדבקת פוסטרים על לוחות המודעות מנוהלת כמו שמתנהלת מלחמה. 

כל מדביק פוסטרים, רוצה שהפוסטרים של הלקוחות שלו יהיו למעלה ולכן, לפעמים נוכל לראות איך הפוסטרים על לוחות המודעות מתחלפים בקצב מהיר. 

הפוסטרים של אתמול כבר הפכו לשכבה שנייה והפוסטרים החדשים מבשרים על אירועים חדשים. 

פוסטרים זה האמצעי הכמעט יחיד היום לבשר על מופע

פוסטרים להדפסה לפי הפונקציה שהם ממלאים

 הדפסת פוסטרים מתבצעת אצלנו למגוון צרכים, ובהתאם לכך יש להם מאפיינים שונים, האם זה פוסטר בגודל A3 שנועד לפרסם הופעה על לוח המודעות? האם זה פוסטר בגודל גיליון מלא שיוצב על סטנד בכניסה לכנס רב משתתפים? בהתאם לכך נבחר את המאפיינים המיוחדים לכל סוג של הדפסת פוסטרים.

הדפסת פוסטרים לשימושים שונים:

1.פוסטרים במקומות אסטרטגיים

אמנם נראה  שהראש שלנו במסכים גם כשאנו ממתינים לאוטובוס, אבל זה ממש לא נכון תמיד. פרסום פוסטרים במקומות אסטרטגיים כמו על דופן תחנת אוטובוס בהחלט יוצר אימפקט אצל הצרכן הפוטנציאלי. כמובן שהפוסט צריך להיות כזה שמעביר את המסר בשניות הבודדות שמוקדשת לו תשומת הלב של העובר ברחוב. לעיתים קרובות אירועי תרבות כמו מופעים שמפרסמת עירייה או רשות מקומית מפורסמים לציבור באמצעות פוסטרים שנתלים על לוח מודעות על האי בכביש בין שני הנתיבים. בזמן שהנהג ממתין בפקק או ברמזור אדום יש לו זמן לשים לב להופעה או אטרקציה שיכולה להיות אטרקטיבית עבורו ועבור משפחתו. גדולים הסיכויים שדווקא הדפסת פוסטר ותלייתו במקום אסטרטגי תנגיש את המידע לקהל היעד שלא תמיד ייכנס להתעדכן על אירועים ואטרקציות באתרי אינטרנט והוא צורך את המידע הזה "על הדרך" באופן שאפילו לא מצריך מהאצבעות שלו להשתמש בדפדפן… 

2.הדפסת פוסטרים לתליה על סטנד בכניסה לאירועים  ולמקומות כינוס

אלו הפוסטרים המרשימים האלה שלוכדים את העין בלובי הכניסה לאולם הכינוסים, או ממש בפתח הדלת, הם נגללים ועומדים על סטנד. אלו פוסטרים להדפסה שהם שחקן חדשני יחסית בשוק הדפוס, הם מהווים כלי חזק למיתוג ומעבירים מידע בצורה שקשה להתעלם ממנה. מודפסים לרוב על גיליון בגודל מלא, ויש חשיבות מיוחדת לניואנסים המיוחדים בהדפסת פוסטרים אלה, דווקא הגודל המלא מצריך חשיבה נכונה על העיצוב הגרפי שייחודי לפוסטרים להדפסה גדולים כל כך. בדפוס שהרבני אנו מומחים לתת לכם ערך בפוסטרים שעושים את העבודה וקולעים בול. 

3.הדפסת פוסטרים לעיצוב חללי עבודה

 המיתוג והפרסום שיוצר השימוש בהדפסת פוסטרים  הוא כלי חשוב מול לקוחות אבל לא פחות חשוב להשתמש בהם למיתוג פנים ארגוני. חברות רבות משתמשות בפוסטרים להדפסה שנתלים על קירות חדרי הישיבות, בחללי העבודה על קירות הפרוזדורים וכמובן בלובי הכניסה לחברה. חשוב מאד בפוסטרים אלה לייצר אחידות בשפה המילולית וכן בשפה העיצובית, ולהשקיע מחשבה בבחירת השפות האלה באופן שייצג את ערכי העסק או החברה בצורה טובה וייצור את האווירה הרצויה במקום העבודה הדפסת פוסטרים כאלה היא כלי חשוב לגיבוש העובדים סביב חזון החברה ומשפיעה גם על שיפור הפריון ולכידות הקוד הארגוני. 

הדפסת פוסטרים למגוון השימושים השונים בדגשים המיוחדים שיש לשים לב אליהם, היא המומחיות שלנו בדפוס שהרבני ואתם מוזמנים ליהנות מהמקצוענות שלנו על גבי הפוסטרים שלכם!

 לפרטים נוספים צרו קשר עם בית דפוס שהרבני בפתח תקווה

5/5 - (15 votes)
Call Now Button