הדפסת טפטים – הדרך הקלה לשדרוג הבית.

בא לכם לשדרג את הקירות בבית? נמאס מתמונות ומסגרות, רוצים להשאיר חותם אישי בדרך חדשה. הדפסת טפטים בהזמנה אישית בדיוק כמו שאתם חולמים. בית דפוס שהרבני יכול להפוך כל קיר בבית או בחברה לקיר עם אמירה אישית. מאוהבים בציור שצייר הילד, רוצים להיזכר וליהנות מהנוף מהטיול בשנה שעברה, רוצים לשדרג ולמתג את קירות המשרד. אתם בוחרים את התמונה אנחנו מדפיסים לטפט באיכות מעולה. מדבקת הקיר היא דרך מעולה לעיצוב מחדש של הבית או המשרד מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. טפטים על הקירות היו להיט כבר בשנות השבעים והנה הם חוזרים בגדול עם אמירה אישית. באתר שלנו תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של דוגמאות ותמונות מרהיבות או לבחור לטעון תמונה אישית. בעזרת טכנולוגיית דפוס מתקדמת, אנו יכולים להפוך כל תמונה איכותית למדבקת קיר בגדלים שונים ומגוונים. בתהליך הדפסת טפטים חשובה לנו איכות המוצר, אנו משתמשים בנייר איכותי, עמיד לאורך זמן. חשוב לנו גם שתהנו מתהליך הדבקה – הטפטים שלנו איכותיים וניתנים לחיתוך ולהדבקה בקלות רבה. 

טפטים חלק מהמיתוג החברה שלכם.  

מיתוג הוא חלק חשוב לכל חברה או בית עסק. אתם דואגים להציג את הלוגו שלכם על שלל מוצרים, כרטיסי ביקור, מחברות מעוצבות, פליירים, פוסטרים, ספרים וחוברות. אז נראה לנו ברור מאליו כי השלב הבא לשדרוג הקירות בחברה היא להדפיס מדבקת קיר צבעונית עם לוגו החברה בפינה. בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם (כרטיסי ביקור, פלאיירים, חוברות ומחברות ועוד.. ) ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה. יש לנו ניסיון רב בעובדה עם חברות ובתי עסק קטנים וגדולים.

הדפסת טפטים היא רק חלק ממוצרינו

הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו , לבר המצווה ובקרוב נתחיל בהדפסת הזמנות לחתונה שלו. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות, עיצוב קיר בהתאמה אישית ועוד..

5/5 - (14 votes)
Call Now Button