הדפסה על PVC

הדפסה על PVC עשויה להיות קלה להפליא אם יש לכם סוג הנכון של גיליונות או כרטיסים ומדפסת הזרקת דיו. PVC, או פוליוויניל כלוריד, הוא פלסטיק נפוץ המשמש לכל דבר, החל משלטים בחנות ומדבקות פגוש וכלה בתוויות, תגי שם ועוד.

מה אפשר להדפיס על PVC

אחד מהמוצרים הכי פופלרים שלנו הוא הדפסה על PVC של באנרים לעסק. זקוקים לדרך למשוך תשומת לב עבור העסק שלכם? הדפסי באנר של PVC בפורמט גדול הם כלי קידום מכירות חיצוני ללא תחרות. היופי של באנר חיצוני הוא שאתם יכולים להשתמש בהם ולא משנה מזג האוויר – הם לא ידהו בשמש או ייפגעו מהגשם. בעזרת העיצוב הנכון, תוכלו למשוך כמויות אדירות של תשומת לב לעסק שלכם.

הנה כמה טיפים המומחים שלנו בדפוס שהרבני, בית דפוס הפועל למעלה מארבעים שנה בטכנולוגיה הכי המתקדמת שיש.

  1. בחר את הנקודה המושלמת

לפני שתתחילו לחשוב על צבעים, לוגו ותמונות, חשבו לאן מיועדת כרזת ה- PVC שלכם. מספר עצום של גורמים יהיה תלוי בכך – כמו הגודל, הצבע, המסרים והכיוון.

דבר מרכזי אחד שכדאי לקחת בחשבון הוא היכן העוברים והשבים יראו את הבאנר שלכם, בין אם הם יעברו, יסעו לידו או יעמדו ומחכים לאוטובוס ורכבת. אם הבאנר יהיה תלוי על קיר, אילו צבעים הולכים להתנגש עם צבעי הקיר ? איך אתה מתכוון להבליט את הבאנר באזור עם הרבה עלים?

כל הדברים הללו ישפיעו על האופן שבו אתם מעצבים את הבאנר שלכם ומבצעים הדפסה על PVC.

  1. מסר קצר וקולע

מה הדבר היחיד שאתם רוצים להגיד לאנשים שיראו את השלט שלכם? עד כמה המסר קצר וקולע, חשוב שתקפידו על מסר אחד ברור.

אתם רוצים למשוך תשומת לב מההתחלה שהמסר שלכם יעבור בקלות רק במבט מהיר אחד – כי זה יכול להיות כל הזמן שיש ללקוח שלכם, במיוחד אם הוא נמצא בתנועה. הודעה מצחיקה בגופן גדול היא הדרך המושלמת לעשות זאת.

  1. צור עיצוב גדול ועז עם הדפסה על PVC

כדי לוודא שהבאנר שלכם בולט ומושך לקוחות, תצטרכו לבחור בעיצוב בולט. השתמשו בצבעים מנוגדים לרקע ולטקסט הראשי שלכם כדי לבלוט ברחוב סואן או בצד הדרך.

הדפסה על PVC זה שהרבני

אנחנו מדפיסים הכל על הכל – החל מכרטיסי הביקור לעסק שלכם ועד פוסטרים שתתלו בכניסה למשרד.  בין מוצרינו: ספרים, פליירים, טפטים, הזמנות לאירועים, חוברות, פנקסים, פליירים, מדבקות, מגנטים, דגלים, תגי שם ומחברות. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב לוגו ולמתג את החברה או האירוע שלכם

5/5 - (15 votes)
Call Now Button