נעים מאוד 🙂

אנחנו סטודיו שהרבני

כמה פעמים התלבטתם בשאלה מה יהפוך את המוצר שלכם לנחשק ביותר? 

כדי להפוך את המוצר שלכם מ"סתם עוד מוצר" ל"מותג נחשק" חייבים לבנות לו חוויה שלמה ומושכת.

אז איך מייצרים את הסיפור הייחודי הזה ? בשביל זה אנחנו כאן.

בואו נצא ביחד למסע שבו נאתר את כל מה שמיוחד בכם, בואו נתאים את העיצובים הטובים ביותר למוצר או לעסק שלכם.  נבנה ביחד אסטרטגיה שלמה הנשענת על עיצוב גרפי צעיר, בועט ורלוונטי.

בואו נעצב את העסק שלכם!

נעים מאוד, אנחנו סטודיו שהרבני, סטודיו לעיצוב גרפי 🙂

סטודיו עיצוב מקצועי 

כבר ב-1999, עם הקמת בית הדפוס, ידענו שהקמנו בית דפוס מיוחד המשלב בין משפחתיות נעימה למקצועיות ללא פשרות. עם השנים, הבנו שעלינו להתרחב ופתחנו סטודיו לעיצוב גרפי ברמה גבוהה שלא הייתה מביישת משרד מכירות מדופלם.

בסטודיו שלנו עובדים מעצבים גרפיים עם ניסיון בעיצוב עבור מגוון סוגי לקוחות ומגוון סוגי הדפסות. בין לקוחותינו: לקוחות עסקיים ופרטיים, בני/ בנות מצווה, זוגות לקראת חתונות, אחראי אירועי קד"מ ואירועי השקה ועוד.

האם כדאי להשתמש בשירותי הסטודיו לעיצוב גרפי שלנו?

רבים שואלים אותנו אם הם באמת צריכים להשתמש בשירותי הסטודיו לעיצוב גרפי שלנו. "יש לנו מעצב במשרד פרסום שכבר עיצב לנו פלייר, אנחנו רק רוצים שתמתחו את הפלייר להתאים אותו לרולאפ, לא צריך עוד עיצוב".

התשובה שלנו ללקוחות כאלה תמיד זהה: אתם הלקוחות ונעשה מה שאתם רואים לנכון, אולם אנחנו ממליצים בחום שלא לדלג על שלב העיצוב החשוב.

הדפסה על מוצרים שונים מחייבת חשיבה שונה על מטרת העיצוב, המסר המועבר, המדיום בו הוא מועבר ושיטות ההדפסה הרלוונטיות. לדוגמא, כאשר מדפיסים בכמויות מסחריות מומלץ להשתמש בדפוס אופסט ולא בדפוס דיגיטלי, שהוא איטי יותר. בדפוס אופסט, ניתן להשתמש בגוונים מתכתיים ונוצצים מיוחדים בעוד דפוס דיגיטלי מאפשר דיוק גבוה וגמישות בעיצוב. הבדלים אלו בין שיטות ההדפסה חייבות להתבטא בעיצוב הגרפי של המוצר.

עוד דוגמא שקורית הרבה בסטודיו העיצוב הגרפי שלנו הוא  אנשים שמבקשים "להעביר" עיצוב של מוצר אחד למוצר אחר (לדוגמא להדפיס פלאייר על רולאפ או מדבקת ויניל). אולם העברה שכזאת לעולם לא תיראה מקצועית. במקום זאת, חשוב לאפשר לסטודיו העיצוב הגרפי שלנו לעצב ולהתאים את הקו העיצובי של העסק שלכם את הדבר שאתם רוצים להדפיס. 

5/5 - (15 votes)
Call Now Button