כרטיסי ביקור בפתח תקווה

הרושם הראשוני בכל מפגש - נעים מאוד!

 

כבר מזמן ידוע שכרטיס הביקור שלכם הוא שמעביר את הרושם הראשוני המהיר והמדויק ביותר.

זהו למעשה כרטיס הכניסה שלכם לכל מקום אשר תפנו.

כרטיסי הביקור הם אמצעי משמעותי לפרסום בית העסק שלכם.. 

עיצוב כרטיס ביקור
כרטיס ביקור טרייד מוביל
כרטיס ביקור ייחודי לך

כרטיס הביקור מהווה כאמור חלק משמעותי מאוד בתדמית הארגון. לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירת כרטיס התואם את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. 

 

 

כרטיס ביקור - לייצר אווירה במבט הראשון

נשמח לעזור לכם לאפיין, לעצב ולהדפיס מגוון של כרטיסי ביקור שיהיו הדרך הנכונה ביותר עבורכם לגעת באנשים ובלקוחות.

כרטיס ביקור בפתח תקווה – בואו לקדם את העסק

גם היום בעידן הדיגיטלי, רבים משתמשים בכרטיסי ביקור. זהו בעצם הקשר הראשוני של כל בעל מקצוע מול הלקוחות שלו, ולכן כרטיס הביקור צריך להתאים למקצוע, לסטטוס ולרושם שרוצים לעשות. 

יש היום כל מיני חידושים והמצאות בתחום כרטיסי ביקור. יש כרטיסי ביקור בתוך פנקס, מהם אפשר פשוט לשלוף כל פעם כרטיס ביקור. זה יוקרתי, זה איכותי וזה עושה רושם מצוין. כרטיסי ביקור בפנקס נשמרים, לא מתקמטים ושומרים כל הזמן על המראה שלהם וזה יתרון גדול.

רבים מזמינים היום כרטיסי ביקור עם למינציה. זהו כיסוי פלסטי שאפשר להזמין אותו במראה מט או מבריק. הוא מצפה את כרטיסי הביקור ומגן על המרקם והמראה שלהם, אבל הוא גם מוסיף להם מראה יוקרתי. הלמינציה יוצרת סוג של גימור כמו שעווה ומאריכה את חייו של כל כרטיס ביקור למינציה.

כרטיסי ביקור בכסף וזהב- שיא האופנה

כסף וזהב היום הם שיא האופנה ומסתבר שגם בתחום של כרטיסי ביקור. הטבעת פויל היא ציפוי עדין בכסף און זהב כאלמנט גרפי ואפשר להטביע אותו סלקטיבית רק בחלקים מסוימים שלה כרטיס. זהו המראה הכי יוקרתי שיש.

כרטיס ביקור נוסף יוקרתי נקרא "טריו" כי הוא עשוי מנייר בן 3 שכבות, שניים מהם נייר כרונו מט במשקל של 400 גרם וביניהם יש חוצץ צבעוני. זהו כרטיס ביקור ששוקל מעל ל-1100 גרם ועושה רושם אדיר על מי שמקבל אותו.

מעוניינים בכרטיסי ביקור איכותיים במחיר מנצח וללא תחרות? צרו קשר עוד היום עם בית דפוס בפתח תקווה – דפוס שהרבני מתמחה בכל סוגי הדפוס עם מגוון רחב של עיצובים, פוסטרים, הזמנות לחתונה, מדבקות ועוד. 

קבלו הצעת מחיר מנצחת – דברו איתנו עוד היום!

כרטיס ביקור מיל מן: מיתוג עסקי
סגירת תפריט
Call Now Button