כרטיסי ביקור בפתח תקווה

הרושם הראשוני בכל מפגש - נעים מאוד!

 

כבר מזמן ידוע שכרטיס הביקור שלכם הוא שמעביר את הרושם הראשוני המהיר והמדויק ביותר.

זהו למעשה כרטיס הכניסה שלכם לכל מקום אשר תפנו.

כרטיסי הביקור הם אמצעי משמעותי לפרסום בית העסק שלכם.. 

עיצוב כרטיס ביקור
כרטיס ביקור טרייד מוביל
כרטיס ביקור ייחודי לך

כרטיס הביקור מהווה כאמור חלק משמעותי מאוד בתדמית הארגון. לכן רבים משקיעים מחשבה רבה ביצירת כרטיס התואם את תדמיתם ואת שאיפותיהם העסקיות. 

 

 

כרטיס ביקור - לייצר אווירה במבט הראשון

נשמח לעזור לכם לאפיין, לעצב ולהדפיס מגוון של כרטיסי ביקור שיהיו הדרך הנכונה ביותר עבורכם לגעת באנשים ובלקוחות.

כרטיס ביקור בפתח תקווה – בואו לקדם את העסק

גם היום בעידן הדיגיטלי, רבים משתמשים בכרטיסי ביקור. זהו בעצם הקשר הראשוני של כל בעל מקצוע מול הלקוחות שלו, ולכן כרטיס הביקור צריך להתאים למקצוע, לסטטוס ולרושם שרוצים לעשות. 

יש היום כל מיני חידושים והמצאות בתחום כרטיסי ביקור. יש כרטיסי ביקור בתוך פנקס, מהם אפשר פשוט לשלוף כל פעם כרטיס ביקור. זה יוקרתי, זה איכותי וזה עושה רושם מצוין. כרטיסי ביקור בפנקס נשמרים, לא מתקמטים ושומרים כל הזמן על המראה שלהם וזה יתרון גדול.

רבים מזמינים היום כרטיסי ביקור עם למינציה. זהו כיסוי פלסטי שאפשר להזמין אותו במראה מט או מבריק. הוא מצפה את כרטיסי הביקור ומגן על המרקם והמראה שלהם, אבל הוא גם מוסיף להם מראה יוקרתי. הלמינציה יוצרת סוג של גימור כמו שעווה ומאריכה את חייו של כל כרטיס ביקור למינציה.

כרטיסי ביקור בכסף וזהב- שיא האופנה

כסף וזהב היום הם שיא האופנה ומסתבר שגם בתחום של כרטיסי ביקור. הטבעת פויל היא ציפוי עדין בכסף און זהב כאלמנט גרפי ואפשר להטביע אותו סלקטיבית רק בחלקים מסוימים שלה כרטיס. זהו המראה הכי יוקרתי שיש.

כרטיס ביקור נוסף יוקרתי נקרא "טריו" כי הוא עשוי מנייר בן 3 שכבות, שניים מהם נייר כרונו מט במשקל של 400 גרם וביניהם יש חוצץ צבעוני. זהו כרטיס ביקור ששוקל מעל ל-1100 גרם ועושה רושם אדיר על מי שמקבל אותו.

מעוניינים בכרטיסי ביקור איכותיים במחיר מנצח וללא תחרות? צרו קשר עוד היום עם בית דפוס בפתח תקווה – דפוס שהרבני מתמחה בכל סוגי הדפוס עם מגוון רחב של עיצובים, פוסטרים, הזמנות לחתונה, מדבקות ועוד. 

קבלו הצעת מחיר מנצחת – דברו איתנו עוד היום!

עיצוב כרטיסי ביקור

העסק שלכם הוא הבייבי שלכם אתם חייבים לבלוט מעל כולם. לא טובים בעיצוב? לא בטוחים מה נכון עבור העסק שלכם ? אל דאגה להיעזר בשירותי הסטודיו לעיצוב שלנו לעיצוב כרטיסי ביקור עדכניים עבור הבייבי שלכם. כרטיס הביקור שאותו אתם מניחים על השולחן הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם. חשוב שיעשה את הרושם הראשוני הנכון. כרטיס עם המון טאצ' אישי אבל עם לוק סופר מקצועי, כרטיס שישאר לאורך זמן המודפס באיכות טובה עטוף בלמינציה.

עיצוב כרטיס ביקור שיעשה את העבודה

הדפסת כרטיסי ביקור היא עניין מורכב. כרטיס ביקור איכותי הוא מסוג הדברים שישאר אצל הלקוח הפוטניצאלי בארנק או בשולחן במשרד, כרטיס שישאר בצד אבל יחרט ללקוח בזכרון. כך שהוא יחשוב על העסק שלכם בכל פעם שיראה את הכרטיס. ישנם סוגים שונים של כרטיסי ביקור וטרנדים שבאים והולכים מה הופך את הכרטיס לכרטיס איכותי שיחרט בזכרון וישלף בשנייה הנכונה – כרטיס עם עיצוב בולט , באיכות הדפסה מעולה ולמינציה שתשמור עליו לאורך זמן. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב את הלוגו הנכון עבור העסק שלכם ולעצב כרטיס ביקור מנצח.המעצבים שלנו מומחים בלחשוב מחוץ לקופסא ויש לנו המון דוגמאות עבורכם:  בצורות, עיצובים, חיתוכים צבעים וגוונים שונים.יש לנו עוד מגוון מוצרים ממותגים שישתלבו עם כרטיס הביקור המנצח שלכם כמו פנקסים, מחברות, מחברות ספירלה, פוסטרים להדפסה, חוברות, פליירים, הדפסה על שמשונית, דגלים ועוד…

מיתוג מנצח העסק שלך זה בפרטים הקטנים

מיתוג הוא חלק חשוב לכל חברה או בית עסק. בפגישות, בכנסים מקצועיים בארץ או בחוץ לארץ חשוב להציג כרטיס ביקור עם הלוגו שלכם ושלל מוצרים ממותגים. בבית דפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום הדפוס. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות.

כרטיס ביקור מיל מן: מיתוג עסקי
Call Now Button