הדפסה על קאפה

אנחנו חושבים היי-טק,חדש, מודרני וקליל. חשוב לנו להישאר רלוונטים ורעננים בכל תחומי החיים: בבית, בעסק אפילו בטלפון הסלולרי שלנו. בית דפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים,  גאים להציג בין שלל מוצרינו הדפסה על קאפה. הדרך הקלילה ביותר להדפיס כל תמונה. מה שבעבר היה שמור לאדריכלים ומהנדסים היום הוא נחלת הכלל זה יכולים להיות סבא סבתא המקבלים מתנה תמונת קאפה עם הנכדים, הדפסת המודל החדש של החברה על גבי קאפה או תמונת נוף מרגשת במיוחד.

הדפסה על קאפה – זה קליל

ייחודה של הדפסה על קאפה היא משקלה הנמוך של הקאפה ואיכות ההדפסה. נוסעים להציג בארץ ובחו"ל בתערוכת הטכנולוגיה החדשה, נסחבים עם מחשביים ניידים , כרטיסי ביקור , מחברות מעוצבות , פליירים ועוד.. כבד לכם , רוצים לשקול פחות – הדפסה על קאפה היא הפתרון עבורכם. תוכלו לסחוב יותר ולשקול פחות. אל דאגה האיכות מעולה והמשקל קליל כנוצה. אם אתם בדרך לתערוכה, רק משפט קטן על עיצוב פליירים שבתיק העבודות שלכם. מה איכות הנייר? מה איכות הדפסה? האם הם בגודל הנכון? הפונט קריא ומזמין? רוצים לקרוא עוד לחצו כאן

הדפסה על קאפה – לחשוב מחוץ למסגרת.

בשהרבני מעצבים ומדפיסים מלווים אותכם בצמתים החשובים בחיים. לא מזמן קפץ אלינו לסטודיו לעיצוב זוג מושלם, ממש לפני החתונה וביחד עם המעצבים שלנו עיצבו לעצמם הזמנה לחתונה. שהגיעה הכלה לאסוף את הדפסת הזמנות לחתונה היא ממש התרגשה מהתוצאה. החתן עשה לה הפתעה והדפיס עבורה את הזמנה לחתונה על קאפה לכניסה לדירה. אם בעיצוב עסקינן אז ההדפסה על קאפה דרך חדשה לשדרג תמונה ישנה. היעדר המסגרת נותנת לוק חדש לכל תמונה ומעניקה תחושת קלילות נעימה.

אז איך זה עובד? תחילה שלחו לנו את התמונה הרצוייה והגודל הדרוש, אנחנו נדפיס את התמונה ונדביק אותה על גבי לוח הקאפה. עוד לא סיימנו, חשוב לנו לבצע למינציה לתמונת הקאפה על מנת לשמור עליה מכל מיני שריטות ופגיעות.

לא רק הדפסה על קאפה

אנחנו בשהרבני מעצבים ומדפיסים מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. עם וותק של יותר מ 30 שנה אנו מדפיסים גם: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות, עיצוב קיר בהתאמה אישית ועוד..

סגירת תפריט
Call Now Button