אנחנו חושבים היי-טק,חדש, מודרני וקליל. חשוב לנו להישאר רלוונטים ורעננים בכל תחומי החיים: בבית, בעסק אפילו בטלפון הסלולרי שלנו. בית דפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים,  גאים להציג בין שלל מוצרינו הדפסה על קאפה. הדרך הקלילה ביותר להדפיס כל תמונה. מה שבעבר היה שמור לאדריכלים ומהנדסים היום הוא נחלת הכלל זה יכולים להיות סבא סבתא המקבלים מתנה תמונת קאפה עם הנכדים, הדפסת המודל החדש של החברה על גבי קאפה או תמונת נוף מרגשת במיוחד.

הדפסה על קאפה – זה קליל

ייחודה של הדפסה על קאפה היא משקלה הנמוך של הקאפה ואיכות ההדפסה. נוסעים להציג בארץ ובחו"ל בתערוכת הטכנולוגיה החדשה, נסחבים עם מחשביים ניידים , כרטיסי ביקור , מחברות מעוצבות , פליירים ועוד.. כבד לכם , רוצים לשקול פחות –  קאפה היא הפתרון עבורכם. תוכלו לסחוב יותר ולשקול פחות. אל דאגה האיכות מעולה והמשקל קליל כנוצה. אם אתם בדרך לתערוכה, רק משפט קטן על עיצוב פליירים שבתיק העבודות שלכם. מה איכות הנייר? מה איכות הדפסה? האם הם בגודל הנכון? הפונט קריא ומזמין? רוצים לקרוא עוד לחצו כאן

קאפה

הסטודנטים ואנשי המקצוע – הצביעו ברגליים הדפסה על קאפה היא עדיפה עליהם – למה ומדוע הם עברו לקאפה:

  • כנס פוסטרים באוניברסיטה – סטודנטים רבים צריכים להציג בסוף התואר פוסטרים בכנס פוסטרים. מה הוא פוסטר היא סוג של כרזה המציגה בדרך כלל את המחקר שלהם או נושא עבודת סמינריון. תארו לכם מצב בו הסטודנטים המציגים נסחבים עם תמונה כבדה אשר לא מתאימה לכל מעמד או בפוסטר שיכול להתקמט ולהתלכלך. הסטודנטים הצביעו ברגליים ועברו להציג את העבודות והמחקרים על קאפה – לא כבד, לא מתלכלך, לא מתקמט, נתלה בקלות בכל מקום.
  • מצגות מול לקוחות – אנשי מכירות ושיווק מבינים כי אין כמו מגע אישי בין אדם לאדם לסכם עסקאות ולסגור עסקים. אז איך מרימים ומבליטים פגישה עסקית שתסתיים בחתימה על עסקה חדשה – ממתגים. עם פולדרים וכרטיסי ביקור ממותגים, הדפסה על קאפה של הגרף המרכזי מהמצגת. זה נראה טוב יותר, זה אמיתי יותר, מוחשי יותר, זה עוזר לסגור את העסקה.
  • הדפסה על קאפה עם לוק מנצח – הדפסה איכותית על גבי קאפה מעניקה תחושה אישית של חדש ומיוחד. מה הכוונה? כיום יותר ויותר ישראלים זונחים את המסגרות התמונות הישנות ועוברות להדפיס על גבי קאפה. הם מדפיסים תמונות משפחתיות, תמונות מאירועים, תמונות של הנכדים. בהדפסה על קאפה יש משהו שמזכיר לסובבים חום, אהבה ומשפחה. בדיוק מה שאתם רוצים בשביל שהם יסגרו איתכם עסקה.
  • עמיד לאורך זמן – אז אתם גאים בפרויקט החדש או בתמונה של הנכד החדש. רוצים לבחור בסוג הדפסה שישמר לאורך שנים. תמונה יפה ומרשימה שתתלה על הקיר ותשאר בלי שריטות – הדפסה על קאפה היא הבחירה הנכונה. הדפסה על גבי קאפה מבית דפוס שהרבני היא הדפסה איכותית עם למינציה שתשמור על התמונה או כרזה לשנים רבות.
  • לא רק לבן -מקובל לחשוב על הדפסה על קאפה על רקע לבן אבל, בבית דפוס שהרבני אנחנו צועדים קדימה עם הטכנולוגיה והחידושים בתחום ההדפסה. יש לנו קאפות בכל מיני סוגים, צבעים ורקעים. תוכלו לבחור בין קאפה לבנה או שחורה, עבה או דקה, עם או בלי מסגרת.
  • מיתוג היא לא מילה גסה – רוצים למתג את המשרד בעלות נמוכה אך, באיכות סופר גבוהה. במקום עוד תמונת נוף או דיוקן עצמי תלו תמונות של הפרויקטים והמצגות שלכם על קאפה. חשבו על זה, זו דרך מעולה למתג אתכם ולהציג את הפרויקטים שלכם עוד לפני שהם הגיעו לחדר הישיבות. כבר בחדר המתנה הם יוכלו לצפות בפרויקטים השונים של החברה.

קאפה – לחשוב מחוץ למסגרת.

בשהרבני מעצבים ומדפיסים מלווים אותכם בצמתים החשובים בחיים. לא מזמן קפץ אלינו לסטודיו לעיצוב זוג מושלם, ממש לפני החתונה וביחד עם המעצבים שלנו עיצבו לעצמם הזמנה לחתונה. שהגיעה הכלה לאסוף את הדפסת הזמנות לחתונה היא ממש התרגשה מהתוצאה. החתן עשה לה הפתעה והדפיס עבורה את הזמנה לחתונה על קאפה לכניסה לדירה. אם בעיצוב עסקינן אז ההדפסה על קאפה דרך חדשה לשדרג תמונה ישנה. היעדר המסגרת נותנת לוק חדש לכל תמונה ומעניקה תחושת קלילות נעימה.

אז איך זה עובד? תחילה שלחו לנו את התמונה הרצוייה והגודל הדרוש, אנחנו נדפיס את התמונה ונדביק אותה על גבי לוח הקאפה. עוד לא סיימנו, חשוב לנו לבצע למינציה לתמונת הקאפה על מנת לשמור עליה מכל מיני שריטות ופגיעות.

לא רק הדפסה על קאפה

אנחנו בשהרבני מעצבים ומדפיסים מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. עם וותק של יותר מ 30 שנה אנו מדפיסים גם: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות, עיצוב קיר בהתאמה אישית ועוד..

שמעתם על החומר קאפה ולא תמיד ידעתם למה הוא נועד ובאילו הדפסות עושים בו שימוש. במאמר לפניכם נערוך סקירה על – איך מדפיסים על קאפה. הדפסה על קאפה נעשה על ידי חומר שעשוי מ- 2 שכבות שיש עליהן חומר מוקצף, וזה מה שגורם לעבודה נוחה מאוד ויעילה, וגם מאפשר לחומר להפוך לקשה ויציב.

איך מדפיסים על קאפה

יש כמה שלבים חשובים בתוך תהליך הדפסה על קאפה

בשלב הראשוני יבחר הלקוח את התמונה שירצה ושהיא הכי לטעמו. אותה סורקים ומגדילים לגודל שבו מעוניינים. בשלב לאחר מכן מדפיסים את התמונה על נייר מיוחד של צילום ומניחים את מה שהודפס על גבי לוח. הדבקת התמונה על לוח הקאפה תעשה על ידי דבק ייחודי שלא הורס את הגוונים של התמונה ומגן עליה. אח"כ מחכים עד שהדבק יבש וחותכים חיתוך מהודק של השוליים.

בשלב האחרון רצוי מאוד לבצע למינציה לתמונה מה שמגן ושומר עליה מכל מיני שריטות ופגיעות.  אפשרות נוספת להדפסה של תמונה תהייה הדפסה על בדים מהחומר המוכר – הקנבס. בד הקנבס הוא בד קשה ויציב במיוחד, אך הקאפה תהיה אף היא קשה מאוד.

לרוב, כשנדפיס תמונה על קנבס נאלץ לעשות מתיחה של הבד על גבי מסגרת שהיא תהיה עשויה מעץ, וזה על מנת להעניק לה יציבות ומסגרת וגם להצליח לגרום מעין אשליה של המשך של התמונה, הדפסת תמונות על קאפה אינה מצריכה מסגור. לשתי שיטות אלה יש יתרונות ויש חסרונות וכל אחת מהן תתאים לשימוש אחר לגמרי, וזאת גם בהתאם למה שהלקוח ירצה ויעדיף. בנוסף חשוב לדעת שיש עוד המון סוגים משטחי הדפסה, כמו הדפסה על עץ, הדפסה על מגנטים ועוד. 

מי מדפיס על קאפה?

הדפסה על קאפה תהייה שימוש למגוון רחב של צרכים ועבור מנעד של בתי עסק וחברות למיניהם.  בית עסק או חברה שיהיו מעוניינים לפרסם את עצמם בתערוכה או בזמן יריד יבצעו הדפסה על קאפה, גם מארגנים של תערוכה או גלריה או השקה של חברה, יבחרו לעיתים, שכל מה שיוצג, המוצר או המודל, יוצג בצורה עומדת ויציבה ולצורך זה יעשו שימוש בקאפה.

גם באוניברסיטאות ובמגוון של מכללות עושים שימוש בהדפסה על קאפה, זאת כדי ליצור שלטים שמטרתם להכווין. בנוסף, גם חנויות למזון ומסעדות עם אוכל מהיר יבצעו הדפסה על קאפה לצרכי שילוט ותפריט. הדפסה על קאפה מאוד מבוקשת ופופולרית בימנו ותהייה שימושית בשל הפשטות והנוחות שלה, ובעיקר בשל העמידות של החומר.

אצלנו בדפוס שהרבני בפתח תקווה, תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של פתרונות דפוס כגון דפוס פורמט רחב, דפוס דיגיטלי ועוד, צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

5/5 - (15 votes)
Call Now Button