הדפסה על קאפה

אנחנו חושבים היי-טק,חדש, מודרני וקליל. חשוב לנו להישאר רלוונטים ורעננים בכל תחומי החיים: בבית, בעסק אפילו בטלפון הסלולרי שלנו. בית דפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים,  גאים להציג בין שלל מוצרינו הדפסה על קאפה. הדרך הקלילה ביותר להדפיס כל תמונה. מה שבעבר היה שמור לאדריכלים ומהנדסים היום הוא נחלת הכלל זה יכולים להיות סבא סבתא המקבלים מתנה תמונת קאפה עם הנכדים, הדפסת המודל החדש של החברה על גבי קאפה או תמונת נוף מרגשת במיוחד.

הדפסה על קאפה – זה קליל

ייחודה של הדפסה על קאפה היא משקלה הנמוך של הקאפה ואיכות ההדפסה. נוסעים להציג בארץ ובחו"ל בתערוכת הטכנולוגיה החדשה, נסחבים עם מחשביים ניידים , כרטיסי ביקור , מחברות מעוצבות , פליירים ועוד.. כבד לכם , רוצים לשקול פחות – הדפסה על קאפה היא הפתרון עבורכם. תוכלו לסחוב יותר ולשקול פחות. אל דאגה האיכות מעולה והמשקל קליל כנוצה. אם אתם בדרך לתערוכה, רק משפט קטן על עיצוב פליירים שבתיק העבודות שלכם. מה איכות הנייר? מה איכות הדפסה? האם הם בגודל הנכון? הפונט קריא ומזמין? רוצים לקרוא עוד לחצו כאן

הדפסה על קאפה – לחשוב מחוץ למסגרת.

בשהרבני מעצבים ומדפיסים מלווים אותכם בצמתים החשובים בחיים. לא מזמן קפץ אלינו לסטודיו לעיצוב זוג מושלם, ממש לפני החתונה וביחד עם המעצבים שלנו עיצבו לעצמם הזמנה לחתונה. שהגיעה הכלה לאסוף את הדפסת הזמנות לחתונה היא ממש התרגשה מהתוצאה. החתן עשה לה הפתעה והדפיס עבורה את הזמנה לחתונה על קאפה לכניסה לדירה. אם בעיצוב עסקינן אז ההדפסה על קאפה דרך חדשה לשדרג תמונה ישנה. היעדר המסגרת נותנת לוק חדש לכל תמונה ומעניקה תחושת קלילות נעימה.

אז איך זה עובד? תחילה שלחו לנו את התמונה הרצוייה והגודל הדרוש, אנחנו נדפיס את התמונה ונדביק אותה על גבי לוח הקאפה. עוד לא סיימנו, חשוב לנו לבצע למינציה לתמונת הקאפה על מנת לשמור עליה מכל מיני שריטות ופגיעות.

לא רק הדפסה על קאפה

אנחנו בשהרבני מעצבים ומדפיסים מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. עם וותק של יותר מ 30 שנה אנו מדפיסים גם: כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומחברות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות, עיצוב קיר בהתאמה אישית ועוד..

שמעתם על החומר קאפה ולא תמיד ידעתם למה הוא נועד ובאילו הדפסות עושים בו שימוש. במאמר לפניכם נערוך סקירה על – איך מדפיסים על קאפה. הדפסה על קאפה נעשה על ידי חומר שעשוי מ- 2 שכבות שיש עליהן חומר מוקצף, וזה מה שגורם לעבודה נוחה מאוד ויעילה, וגם מאפשר לחומר להפוך לקשה ויציב.

איך מדפיסים על קאפה

יש כמה שלבים חשובים בתוך תהליך הדפסה על קאפה

בשלב הראשוני יבחר הלקוח את התמונה שירצה ושהיא הכי לטעמו. אותה סורקים ומגדילים לגודל שבו מעוניינים. בשלב לאחר מכן מדפיסים את התמונה על נייר מיוחד של צילום ומניחים את מה שהודפס על גבי לוח. הדבקת התמונה על לוח הקאפה תעשה על ידי דבק ייחודי שלא הורס את הגוונים של התמונה ומגן עליה. אח"כ מחכים עד שהדבק יבש וחותכים חיתוך מהודק של השוליים.

בשלב האחרון רצוי מאוד לבצע למינציה לתמונה מה שמגן ושומר עליה מכל מיני שריטות ופגיעות.  אפשרות נוספת להדפסה של תמונה תהייה הדפסה על בדים מהחומר המוכר – הקנבס. בד הקנבס הוא בד קשה ויציב במיוחד, אך הקאפה תהיה אף היא קשה מאוד.

לרוב, כשנדפיס תמונה על קנבס נאלץ לעשות מתיחה של הבד על גבי מסגרת שהיא תהיה עשויה מעץ, וזה על מנת להעניק לה יציבות ומסגרת וגם להצליח לגרום מעין אשליה של המשך של התמונה, הדפסת תמונות על קאפה אינה מצריכה מסגור. לשתי שיטות אלה יש יתרונות ויש חסרונות וכל אחת מהן תתאים לשימוש אחר לגמרי, וזאת גם בהתאם למה שהלקוח ירצה ויעדיף. בנוסף חשוב לדעת שיש עוד המון סוגים משטחי הדפסה, כמו הדפסה על עץ, הדפסה על מגנטים ועוד. 

מי מדפיס על קאפה?

הדפסה על קאפה תהייה שימוש למגוון רחב של צרכים ועבור מנעד של בתי עסק וחברות למיניהם.  בית עסק או חברה שיהיו מעוניינים לפרסם את עצמם בתערוכה או בזמן יריד יבצעו הדפסה על קאפה, גם מארגנים של תערוכה או גלריה או השקה של חברה, יבחרו לעיתים, שכל מה שיוצג, המוצר או המודל, יוצג בצורה עומדת ויציבה ולצורך זה יעשו שימוש בקאפה.

גם באוניברסיטאות ובמגוון של מכללות עושים שימוש בהדפסה על קאפה, זאת כדי ליצור שלטים שמטרתם להכווין. בנוסף, גם חנויות למזון ומסעדות עם אוכל מהיר יבצעו הדפסה על קאפה לצרכי שילוט ותפריט. הדפסה על קאפה מאוד מבוקשת ופופולרית בימנו ותהייה שימושית בשל הפשטות והנוחות שלה, ובעיקר בשל העמידות של החומר.

אצלנו בדפוס שהרבני בפתח תקווה, תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של פתרונות דפוס כגון דפוס פורמט רחב, דפוס דיגיטלי ועוד, צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

Call Now Button