הדפסת מדבקות

הדפסה על מדבקות

אנחנו מספקים שירות הדפסת מדבקות יעיל ומהיר במחירים משתלמים במיוחד. 
אנו מציעים הדפסת מדבקות, מדבקות בגלילים, הפקת מדבקות נייר, מדבקת PVC פוליאסטר ומדבקת CD.

מדבקות בחיתוך מיוחד ומדבקות צורניות על פי בקשתכם

אנחנו עושים שימוש עם המכשור החדיש ביותר על מנת לספק לכם מדבקות באיכות הגבוהה ביותר.

אתם מוזמנים לבחור את סוג המדבקה המתאים לך מבין שלל סוגי המדבקות שיש לנו להציע: 

  • מדבקות קיר
  • מדבקות בגלילים
  • מדבקות ויניל
  • מדבקות לרכב
  • מדבקות עגולות
  • מדבקות לחלונות ראווה ועוד

הדפסת מדבקות

אנחנו מדפיסים מדבקות איכותיות לכל הסוגים ומטרות. בית דפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים, מזמין אתכם ליהנות משירותי הדפסת מדבקות המתקדמים שלנו. מדפיסים עבורכם את כל סוגי המדבקות באיכות מעולה: מדבקות אישיות, מדבקות צורניות, מדבקות קיר, מדבקות בגלילים, מדבקות ויניל, מדבקות לרכב, מדבקות עגולות, מדבקות לחלונות ראווה, מדבקות לרצפה ועוד מגוון רכב של מוצרים.

הדפסת מדבקות – חלק מהמיתוג העסקי שלכם

הסטודיו לעיצוב שלנו מזמין אתכם לחשוב מחוץ לקופסא, את הלוגו של החברה הטבעתם כבר על כל המוצרים במשרד: כרטיסי הביקור, בלוקים, מחברות מעוצבות ודפים. חשבנו על עוד דרך יצרתית ולא יקרה להפוך את הלוגו שלכם לחלק מהסביבה.  מדבקות היא פעולה קלה שמשאירה את הלוגו שלכם תמיד בתמונה. בקשו מהעובדים להדביק מדבקה קטנה על תיק העבודה או על שמשת הרכב. זכרו, כאשר אתם מחלקים מתנות ללקוחות ולעובדי החברה רוצים להוסיף טאצ' אישי למתנה – יש לנו פתרון לא יקר ואיכותי עם המון טאצ' אישי – מדבקות אישיות עם לוגו החברה. עוד דרך מעולה למתג את העסק שלכם.

הדפסת מדבקות – הדפסה דיגיטלית איכותית

אצלנו בשהרבני מעצבים ומדפיסים אנו דואגים להישאר מעודכנים בשיטות הדפסה הדיגיטליות המשתכללות כל הזמן. שיכללנו את תהליך הדפסה על מדבקות ויש לנו המון דוגמאות עבורכם:  בצורות, עיצובים, חיתוכים צבעים וגוונים שונים. הסטודיו לעיצוב גרפי שלנו זמין עבורכם במידה ותהיו מעוניינים. המעצבים שלנו עם מגוון רחב שלקוחות ויודעים לתת מענה מהיר ומעולה. אנו נפגשים עם זוגות טריים לעיצוב והדפסת הזמנות לחתונה ומיתוג האירוע במדבקות אישיות לאירוע אפילו עבור רכב החתן כלה. אנו נפגשים עם נציגי חברות שונות ומגוונות בנושא מיתוג עסקי וחושבים מחוץ לקופסא. הסטודיו לעיצוב מעניק גם שירותי בניית אתר, מיתוג עסקי, עיצוב של אתרים ועיצוב של פרסומות למדיה, דפי נחיתה, מצגות שיווקיות ועוד.  

חשבנו על הכל – הדפסת מדבקות סופר עמידות

הניסיון הרב שלנו בעבודה עם נייר ומדבקות מכל הסוגים מעניק לנו יתרון בבחירת נייר הדפסה הנכון עבור המוצר המוגמר שלכם. ניתן לבצע הדפסת מדבקות על ניירות שונים למטרות שונות ומגוונות:

  • מדבקות הלא ניתנות להסרה (לא ניתנות להעברה ממקום למקום) המכונות גם "מתפוררות" המיועדות לשימוש בציוד סלולרי , אלקטורוניקה, מחשבים וכדומה.
  • מדבקות  פולטות אור למצבי חירום כמו ארונות כיבוי אש, ארונות חשמל, חדרי מדרגות ועוד מקומות שאין בהן אור ורוצים שיראו אותן .
  • מדבקות עמידות במזג אוויר משתנה – אור השמש וגשם חזק.
  • מדבקות כסף או זהב המיועדות לאריזות.
הדפסת מדבקות

מדבקות להדבקה על רצפה

4.3/5 - (10 votes)
Call Now Button