דפוס שהרבני - מדפיסים לכם

זה כבר 30 שנים שאנחנו זוכים להדפיס חלומות.

בית הדפוס שלנו יודע להציע מגוון של מוצרי דפוס מותאמים ומעוצבים במיוחד עבורך. 

אנחנו בדפוס שהרבני יודעים להתאים את מוצר הדפוס לצורך האישי שלכם וללוות אתכם החל משלב הרעיון הראשוני, דרך עיצוב המוצר בסטודיו הגרפי שלנו וכמובן שלבסוף לייצר את המוצר המבוקש והאיכותי ביותר. 

אז קדימה, כנסו למוצרים השונים ותחוו את היכולות השונות שלנו 

תהליך העבודה בדפוס שהרבני

תהליך העבודה אצלנו כולל שלושה שלבים:

  1. פגישה ראשונה
  2. עיצוב מוצר
  3. הדפסת מוצר 

פגישה ראשונה- שלב הרעיון הראשוני

במרבית המקרים, אנשים לא בטוחים לחלוטין מה בדיוק הם רוצים בדפוס. הם יודעים שהם רוצים משהו מרגש, שונה, מיוחד ומלהיב- והם באים אלינו כדי לקבל רעיונות.

אנו שמחים לסייע לאנשים בתהליך בחירת הרעיון הראשוני ועיבודו. יש לנו שנות ניסיון רבות בעיצוב מוצר והבאתו לדפוס ואנו מביאים את הניסיון הזה עימנו אל שלב הרעיון הראשון.

אנו נפרוש בפניכם את מגוון האופציות הרחב הקיים אצלנו הכולל חומרי הדפסה, שיטות הדפסה, שיטות הצבה ועוד. לעל אירוע מתאים מוצר אחר, ואנו נשמח לחלוק איתכם את הניסיון הרב שלנו.

עיצוב מוצר- מקצוענות מעל הכל

אנו מחזיקים סטודיו לעיצוב עם מעצבים מנוסים בעלי ניסיון רב בעיצוב כל סוגי המוצרים בהם הזמנות, כרטיסי ביקור, פלאיירים, מדבקות, מתחמי פופאפ, רולאפים, דגלים, הדפסות ענק ועוד. המעצבים שלנו יודעים כיצד לעצב עבורכם מוצרים בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. 

הדפסת מוצר

אנו מחזיקים מגוון רחב מאוד של מכונות ומכשירים להדפסה במגוון גדלים ועל מגוון חומרים. כאשר אנו מביאים מוצר לדפוס, אנו בוחרים בשיטת הדפוס המתאימה ביותר על מנת להוציא מוצר באיכות גבוהה ובמחיר משתלם.

אנו מחזיקים מכונת דפוס אופסט, מכונת דפוס דיגיטלית, מחלקה להדפסה בפורמט רחב ומחלקה לגימור וכריכה.

ישנם שיטות דפוס רבים ושונים, הטכנולוגיה המתקדמת פתחה לעולם העסקים קשת רחבה של אפשרויות דפוס ויתרה מזאת – הדפסה על מגוון רחב מאוד של חומרים אשר בעבר הלא רחוק היו בלתי ניתנים להדפסה. עסקים רבים מנצלים את שיטות הדפוס השונות על מנת לייצר את התדמית הרצויה לעסק בצורת "מיתוג" ומדפיסים מוצרי פרסום שונים החל מחולצות וכובעים עם לוגו ומסרים שונים וכן פליירים, כרטיסי ביקור ושלטים לפרסום. בית דפוס מקצועי משתמש בטכנולוגיה ומכונות דפוס מתקדמים ויציע ללקוחותיו מגוון רחב של אפשרויות מיתוג ופרסום ומוצרי דפוס שונים בכל תחום אפשרי.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button