זמן קריאה: 4 דקות

גם בעידן אינטרנטי מתקדם כרטיס ביקור מודפס נחשב להכרחי. כרטיסי ביקור סטנדרטיים שמודפסים באמצעות בתי דפוס מודפסים בגודל ממוצע של 5X9 ומעוצבים בעיצובים וטקסטורות שונות. מי שמחזיק כרטיס ביקור מיוחד מעוצב ואיכותי יכול להרשים כל אחת ואחד, בזמן פגישה או היכרות ראשונית. ואכן, אין כמו רושם ראשוני ליצירת קשרים עסקיים טובים. אבל כיצד בוחרים צבעים מתאימים? הנה מספר טיפים לבחירה:

התאימו את הצבע לקונספט שלכם

כל בית עסק/ חברה או ארגון מלווים את המהלכים העסקיים שלהם עם קונספט שיווקי שנבחר מראש, זאת ע"מ לקדם את המוצרים והשירותים שהם מעניקים. כשאנחנו בוחרים את המוצרים שילוו את הפרסום ואת תהליכי השיווק שלנו, רצוי שנבחר מוצרים מתאימים כגון רול אפ וכן בצבעים שמייצגים את בית העסק שלנו, כמו: צבעי הלוגו, הגוונים של השלט במקום, הגוונים של המוצרים וכולי. חברת 'פרטנר' למשל, מיתגה את השירות ואת המוצרים שלה בגוונים ירקרקים עדינים. כרטיסי הביקור של הנציגים וגם פריטי דפוס כמו רול אפ, שקיות, מחברות מעוצבות, אריזות וכולי – מעוצבים על פי הגוונים הירקרקים שנבחרו. כשאנו ממתגים: חשוב לעצב כרטיס ביקור כמו שאר אלמנטים וע"פ הגוונים ששולטים בעסק שלכם. בכך הלקוח ידע לשייך בין הצבעים למוצר או לשירותים שלכם.

היצמדו אל הטעם האישי שלכם

בחירת צבעים בכל סיטואציה, החל מצבע של בגד חדש עד לגוון שעל הקיר, היא אינדיבידואלית ואישית לכל אחד. יש את מי שאוהב מאד את הצבע הכתום ויש את מי שדווקא סגול 'עושה לו את זה'. בזמן הבחירה חשוב להיצמד אל גוונים שמשמחים אתכם כך שתהיו גאים להעביר את הפרטים שלכם הלאה. בד בבד כדאי להתייעץ עם מעצב גרפי של בית דפוס ולהבין אילו גוונים יראו מעולה בתוצאה הסופית.

הימנעו מצבעוניות יתר בזמן העיצוב

כאשר אנו מעצבים כרטיס ביקור אנחנו לא רוצים לשדר המוניות או קיטשיות: לכן יש להימנע מצבעוניות מיותרת (אלא אם אתם ליצנים שמפעילים ימי הולדת). נסו לבחור גוונים אלגנטיים כמו גוונים כסופים עבור כרטיס של יועץ עסקי, גווני פסטל עבור קוסמטיקאית, או גוונים ירקרקים עבור מי שמציע שירות גינון.

היו מקוריים

כעת יש להיות מקוריים, בעיקר כדי שתוכלו להיות זכירים יותר במוחו של הלקוח. מי שלא ניחן בדמיון עשיר או במקוריות יתר יוכל לסמוך על בית דפוס שמעסיק גרפיקאי מנוסה. המעצב ישמח לעצב את הכרטיס מקורי, מנצח, נעימים לעין ובולטים.

מוזמנים גם להשתמש בכלי הזה להתאמת סדרת צבעים: http://paletton.com

מעוניינים בכרטיס ביקור יוקרתי? צרו קשר לשיחת ייעוץ: 0779978930

בית דפוס שהרבני מציע גם שירותי הדפסה על קאפה, הדפסה על PVC, הדפסה על שמשונית ועוד.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button