זמן קריאה: 4 דקות

הדפסה על קאפה היא הטרנד הכי חם בעולם המיתוג ומדוע תמונה על קאפה היא פתרון מושלם למצגת הבאה שלכם. הדפסת על קאפה היא דרך יוקרתית וזולה להציג כל תמונה או מצגת באיכות מעולה. לוח קאפה הוא לוח קשיח יותר מלוח קלקר ושוקל ממש מעט מושלם לתלייה על הקיר או לנשיאה ממקום למקום במצגות. כבר יותר מ 30 שנים שהרבני, בית דפוס בפתח תקווה מדפיסים את כל סוגי הדפסות. הנה כמה סיבות למה אתם ממש חייבים לעבור להדפיס תמונה על קאפה לתערוכה הבאה או מתנה לחג לסבא וסבתא.

מיתוג עסקי שנראה מעולה ולא כבד בכלל

עכשיו שכולם חוזרים לחיים רגילים אנשי העסקים והחברות חוזרות בגדול לתערוכות וכנסים. הדפסת תמונה על קאפה היא דרך מעולה למתג את הדוכן שלכם לצד הפליירים, פולדרים, מחברות והפנקסים תלו קאפה. לוח קאפה קל לנשיאה ועמיד לאורך זמן. תוכלו לתלות או להעמיד קאפה בכל מיני גדלים על הדוכן בתערוכה או במצגת בבית הלקוח. תמונה על קאפה היא פתרון אידיאלי להדפסה מרשימה וזולה. מוצר מושלם להרשים את הלקוחות בפגישות ואחר כך לתלות על קירות המשרד. מוצר חובה כמו כרטיסי ביקור של החברה.

לא רק לעסקים תמונה על קאפה לסבא וסבתא

הקאפה הקלילה היא פתרון מעולה עבור סבא וסבתא ומבוגרים המתקשים להחזיק חפצים כבדים. הדפסה על הקאפה שניתן לתלות ולהסיר בקלות מהקיר היא דרך כיפית לרגש את הסבים והסבתות היקרים.

הדפסת תמונה על קאפה הם רק חלק ממוצרינו

הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו , מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב של פרסומות למדיה, עיצוב קיר אישי ועוד. אנחנו מדפיסים: מחברות, פנקסים , פוסטרים, פליירים, ספרים, הדפסה על שמשונית, הדפסת הזמנות לאירועים, כרטיסי ביקור, חוברות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלים לבניניים, דגל סיני.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button