זמן קריאה: 4 דקות

פעם קנינו בריסטול ועם טוש צבעוני ורשמנו את מבצע החודש בכניסה לבית העסק. היום אנו מבינים כי בריסטול היא כבר לא הדרך לעשות זאת  ואנו מדפיסים את מבצע החודש על גבי רול אפ מעוצב. אנחנו בשהרבני מדפיסים כבר למעלה מ30 שנה ודואגים להתקדם אתכם ועם השנים. אנו מדפיסים הכל מהכל – מוצרים קטנים כמו כרטיסי ביקור מעוצבים ומוצרים גדולים כמו שילוט דיגיטלי או שילוט שמשונית ורול אפים מעוצבים.

מוצרי קידום לעסק – מהפנקסים קטנים ועד שילוט שמשונית

בשוק קיימים מגוון רחב של מוצרי קידום ומיתוג לעסק.  הפריטים הכי נפוצים הם כרטיסי הביקור המעוצבים, פליירים ומחברות מעוצבות ומיוחדות ומדבקות עם לוגו בית העסק. מוצרים אלו הם חלק בלתי נפרד מהשקעה בעסק שלכם. הדרך למתג את העסק שלכם מעוד עסק המתחרה על מכרז לעסק עם לוק משודרג.

בבית הדפוס שהרבני תוכלו גם להדפיס באמצעות דפוס בפורמט רחב להפיק מוצרים ממותגים בגדלים שונים, הדפסה על שמשונית,  שילוט שמשונית , הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ וטפטים. אנו מייצרים גם עמדות פופ אפ מתקפלות לכל מטרה. עמדת פופ אפ עליה תוכלו להניח מחברות ספירלה מעוצבות ואת כרטיסי הביקור המוזהבים שהדפסתם אצלנו במיוחד לכנס המכירות. עמדת הפופ אפ מתקפלת בקלות רבה היא לא רק לכנסים . אנו בדפוס שהרבני מדפיסים עמדות מתקפלות מכל הסוגים והגדלים עמדות מכירה ותצוגה, עמדות דיול ועוד..

שילוט שמשונית – פרסום חינם לעסק שלך.

בדיוק כמו שפולדרים ממותגים הם מוצר חובה. גימיק קטן המבטיח לכם קידום מכירות גדול. לפולדר מעוצב הוא מסוג הדברים שלא הולכים לאיבוד, נעלמים בין ים של הצעות מחיר אחרות על שולחן המנכ"ל. כך גם שילוט שמשונית הוא פרסומת גלוייה סמוייה לעסק שלכם.

שילוט שמשונית – חלק ממיתוג העסקים

בבית דפוס  שהרבני אנחנו מעצבים ומדפיסים מגוון רחב של מוצרים גם שילוט שמשונית.  בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב לוגו ולמתג את העסק או האירוע שלכם

אנא דרגו את המידע
Call Now Button