זמן קריאה: 4 דקות

רול אפ שולחני הוא כרזה שנמצאת על שולחן וגודלו בקנה מידה קטן יותר מאשר רול אפ רחב. רול אפ שולחני נקרא מוצר דפוס בקנה מידה קטן. במסגרת מוצרי דפוס קטנים ניתן למצוא גם כרטיסי ביקור, פליירים ומגוון מוצרים נוספים אשר בית דפוס מייצר. עולם הדפוס עבר מהפכה בזכות הדפוס הדיגיטלי. דפוס דיגיטלי יוצר הדפסה מדויקת ואיכותית. יש הבדלים שונים בין דפוס דיגיטלי לדפוס אופסט ויש להתאים שיטת דפוס נכונה לפי מאפייני המוצר.

בחירת בית דפוס איכותי עבור רול אפ שולחני

חשוב לבחור בית דפוס שמלווה אתכם לאורך כל התהליך של יצירת המוצר שאתם רוצים ליצור. בית דפוס שיסייע מבחינת רעיונות לעיצוב המוצר, יבצע עיצוב גרפי מקצועי ידפיס את המוצר באיכות מעולה עם גימור מרשים כדאי לראות עבודות קודמות של בית דפוס כדי להתרשם מהיכולות והתוצאות של בית הדפוס. דפוס דיגיטלי נותן דיוק בצבעים ומגוון צבעים מרהיב. הוא מהיר יותר ומאפשר הבאה מיידית לדפוס. דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה על סוגים רבים של חומרים ולא רק על נייר. ניתן להדפיס רול אפ שולחני כמו מוצרים דומים בדפוס דיגיטלי או אופסט – אבל אופסט מתאים יותר להדפסה של מוצרים בהיקף גדול כמו כרטיסי ביקור או פליירים.

דפוס אופסט מול דפוס דיגיטלי

אופסט יוצר עותקים רבים של אותה הדפסה בשיטת אופסט עולה יותר כסף ולוקח זמן לעשות שינוי ממוצר למוצר אשר מדפיסים. דפוס אופסט נוצר בעזרת לוחות אלומיניום ולא בעזרת מחשב כמו בדפוס דיגיטלי דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסות בכמות קטנה יותר אבל בו ניתן בקלות לעשות שינוי בעיצוב ולעשות עיצוב איכותי ומדויק. כל שיטת דפוס כזאת מתאימה לסוג אחר של מוצרים כדי ליצור רול אפ שולחני נדמה כי הדפסה דיגיטלית מתאימה יותר. אלא אם כן יש צורך בהמון  עותקים של רול אפ שולחני. ואין צורך לעשות שינוי מרול אפ לרול אפ. בשיטה זו, של דפוס דיגיטלי ניתן להדפיס על חומרים רבים ושונים ולא רק על נייר. ניתן להדפיס על פלסטיק בד, PVC ועוד מגוון חומרים שונים. כדאי להתייעץ עם בית דפוס ועיצוב גרפי שהרבני למוצרי דפוס איכותיים.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button