זמן קריאה: 4 דקות

אם אתם מחפשים כרזה נפתחת בקנה מידה גדול אתם למעשה מחפשים רול אפ רחב. רול אפ כזה משמש עסקים וגם אנשים פרטיים לשימושים שונים. ניתן להשתמש במוצר רול אפ רחב כדי לשים אותו ליד עסק כדי שהעוברים והשבים ישימו לב טוב יותר לעסק, ניתן לשים אותו בתוך העסק בכניסה כדי להראות ללקוחות במה עוסק העסק וגם כשלט תדמיתי לעסק.

רול אפ רחב בתערוכת שיווק

ניתן לשים רול אפ רחב גם  בתערוכה שהעסק שלכם משתתף בה או בכל דוכן או פינת שיווק של העסק. גם אנשים פרטיים רוכשים רול אפ רחב לציון אירועים כמו חתונה או בר מצווה בכניסה לאולם האירוע או גן אירועים. ניתן לרכוש רול אפ גם למסיבה חגיגית או כל אירוע חשוב אחר. רול אפ כזה שייך לרשימה ארוכה של מוצרי דפוס גדולים.

עבודות דפוס בקנה מידה קטן יותר ובקנה מידה גדול

בית דפוס גם עושה עבודות דפוס בקנה מידה קטן יותר כמו כרטיסי ביקור או פליירים אבל גם עבודות דפוס בקנה מידה גדול דפוס רחב משמש להדפסה על מגוון מוצרים ביניהם מוצרי פרסום. דפוס בקנה מידה גדול לרוב נמצא בשימוש בשלטי פרסום בסטנדים שונים או מדבקות גדולות לעסק. אם גם העסק שלכם נמצא לפני אירוע של קידום מכירות, הרי רול אפ גדול יכול להיות רעיון טוב בתור שלט לקידום המוצר.

בית דפוס איכותי למקדמי מכירות

הרבה עסקים עושים היום מתחמי פוש אפ אי שלטים למולטיקיוב. אם אתם מקדמי מכירות או מארגני אירוע קידום מכירות אתם מוזמנים לבוא ולהכיר את בית הדפוס שלנו. להתרשם מעבודות קודמות. לראות את איכות התכנון שלנו בעיצוב המוקפד והגימור היסודי ללא כל פשרות. אם אתם רוצים לסייע לאנשי המכירות שלכם להיות בולטים בשטח ולתת להם סיוע ועזרה בעבודה. הרי רול אפ רחב יכול לעזור מאוד. רול אפ מתאים גם לאירועי השקה של  מוצר בו מתארחים סלבריטאים. באירועים כאלה ניתן ומומלץ לעשות רול אפ עם לוגו של החברה שסלבריטאים יצטלמו אתו. כדאח לראות עבודות של בית דפוס ועיצוב גרפי שהרבני . בית דפוס מומלץ.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button