זמן קריאה: 4 דקות

רול אפ היא כרזה נפתחת המשמשת למטרות שונות. גם עסקים וגם אנשים פרטיים מעצבים בבית דפוס רול אפ מידות כדי להציג אותם באירועים וכינוסים שונים. מתי עושים שימוש ברול אפ?  ניתן להשתמש ברול אפ בכנסים שונים אירועי שיווק . אירועי קידום מכירות או אירועי השקה של חברה או של מוצר. ניתן להדפיס על רול אפ כמעט כל דבר באיכות טובה בהדפסה דיגיטלית שיוצרת עיצוב מושלם, צבעים וגוונים מרשימים וגימור מקצועי מאוד. ברוב המקרים עדיף לבחור בדפוס דיגיטלי כאשר מעצבים בבית דפוס רול אפ.

בית דפוס עם מגוון גדול של מוצרים וכן רול אפ מידות

בית דפוס מקצועי יוצר מגוון גדול של מוצרים, גם מוצרי דפוס גדולים וגם מוצרי דפוס קטנים.  וביניהם כרטיסי ביקור, פליירים ועוד מגוון גדול של מוצרים. רול אפ מידות מגיע במידות קבועות ברוב המקרים רול אפ נמצא בדרך כלל על מתקן עם מידות רול אפ קבועות רול אפ סטנדרטי יגיע בדרך כלל במידה של 85 ס"מ על 200 ס"מ יש רול אפים רחבים יותר והרול אפ הרחב ביותר הוא מידה של 150 סנטימטר על 200 ס"מ יש גם רול אפים קטנים כמו רול אפים שולחניים שמגיעים במידה של נייר A4 ברגע שמדפיסים על הרול אפ בהדפסה דיגיטלית ניתן בקלות להתאים את מידות ההדפסה לכל מיני גדלים.

שימוש בדפוס דיגיטלי לרול אפים בגדלים שונים

יש יתרונות וחסרונות לשיטות שונות של הדפסה בבית דפוס. יש דפוס אופסט ויש דפוס דיגיטלי שיצר מהפכה בעולם הדפוס. בניגוד לדפוס אופסט קל מאוד לשנות בהדפסה דיגיטלית את גודל התמונה המודפסת רול אפים הם שימושיים מאוד למטרות שיווק אנשי קידום מכירות משתמשים בהם רבות לאירועי קידום מכירות הרול אפ נמצא ליד אנשי השיווק והמכירה ומסייע בתהליך המכירה באירועי השקה סלבריטאים מצטלמים כשברקע שלהם לוגו של החברה שעושה קידום מכירות למוצר כל שהוא וניתן להגיע לכרזת רול אפ יפה ואיכותית במיוחד ברקע שגם מצטלמת יפה ויכולה להגיע כך לקהל גדול. בית דפוס שהרבני הוא בית דפוס איכותי ומומלץ.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button