זמן קריאה: 4 דקות

קיר עיתונאים – עיצוב קיר בהתאמה אישית

מכירים את התמונות האלו שמצולמות באירועים יוקרתיים, על רקע של קיר עיתונאים המציג את הלוגואים של החברות המעורבות? אין ספק שבשנים האחרונות, אי אפשר לפספס אותן, והודות לרשתות החברתיות, לכולנו יצא להיתקל בקיר עיתונאים. פעם אולי קיר עיתונאים נראה לנו כאילו הוא שמור רק לשטיח האדום ולאירועים בהוליווד, אולם היום מדובר בכלי פרסומי שכל עסק שרוצה להתקדם ולהתפתח פשוט חייב לרכוש. כמו פליירים בזול גם הקיר מאפשר לכם להראות נוכחות בכל אירוע שבו העסק שלכם מעורב, ולגרום גם לאירועים הקטנים שאתם יוזמים בעסק שלכם להיתפס כיוקרתיים במיוחד.

למה אתם צריכים קיר עיתונאים

מביני עניין יודעים שהיום כל עסק חייב כרטיס ביקור וקיר עם הדפס של הלוגו שלו, אולם האוכלוסייה שלה אתם משווקים – לא יודעת את זה. קירות עיתונאים עדיין נתפסים כמשהו יוקרתי, וברגע שאתם שמים עליהם את הלוגו שלכם – גם העסק שלכם נתפס ככה. תמונה על קיר כזה נראית תמיד כאילו היא נלקחה מאירוע מאוד מפואר ומושקע, ובעצם מאפשרת לכם למתג את העסק שלכם כאיכותי, מבוקש ויוקרתי. כמו כן, אין ספק שהיום תרבות הסלפי והאינסטגרם משפיעה על כל תחומי החיים. כשאנשים מגיעים לאירועים ורואים קירות עיתונאים, הם יודעים למה הם שם ונמשכים להצטלם איתם. היום, כל תמונה מועלה מיד לרשתות החברתיות, ומספקת לכם פרסום קל וחינמי.

כיצד לבחור בית דפוס

על מנת לוודא שאתם מדפיסים קיר עיתונאים באיכות גבוהה, שישמש אתכם במשך שנים, חשוב לפנות לבית הדפוס הנכון – ולנו יש כמה טיפים כדי שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר. ראשית, חשוב למצוא בית דפוס בפתח תקווה ששם דגש על איכות הדפסה גבוהה. אתם לא רוצים שקיר העיתונאים שלכם יתבלה אחרי זמן קצר או שההדפס ידהה ויהפוך אותו ללא שמיש. כדאי לנסות למצוא את האיזון הנכון בין הדפסה איכותית לבין מחיר הוגן. כמו כן, חשוב לפנות לבית דפוס אמין. מומלץ להשקיע את הזמן בקריאה של חוות דעת שכתבו לקוחות קודמים, על מנת לקבל תמונה ברורה יותר של השירות שבית הדפוס מספק. אל תהססו להשקיע את זמנכם ואת כספכם על מנת לקבל קיר איכותי – בסופו של דבר ההשקעה משתלמת. 

מעוניינים בקיר העיתונאים? צרו קשר לשיחת ייעוץ: 0779978930

בית דפוס שהרבני מציע גם שירותי הדפסה על קאפה, הדפסה על PVC, הדפסה על שמשונית ועוד.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button