זמן קריאה: 4 דקות

איך מעצבים כרטיס ביקור? כל בעל מבין את חשיבות כרטיס הביקור עבור העסק, הרי כמעט ואין חברה אחת שמוותרת על חלוקת כרטיס ביקור ללקוח פוטנציאלי.

אבל למה יש לתת דגש כאשר מייצרים את כרטיס הביקור שלכם ואיך עושים את זה?

בית דפוס שהרבני: מעצבים ומדפיסים יעזרו לכם עם עיצוב גרפי ייחודי ושירות אישי מקצועי, כך שתמיד תיצרו רושם מעולה על כל לקוח פוטנציאלי.

למה כדאי לשם לב כאשר מעצבים כרטיסי ביקור

בעת עיצוב כרטיסי ביקור לעסק שלכם, יש לזכור שלושה דברים חשובים: איך אתם מציגים את המותג שלכם, תוכן תואם ועיצוב ברור. ישנן דרכים רבות לעצב ולהכין כרטיס ביקור.

בית דפוס שהרבני: מעצבים ומדפיסים יעזרו לכם להדגיש את כל הפרטים החשובים בכרטיס הביקור שלכם. עורכי כרטיסי ביקור של בית הדפוס נותנים לכם אפשרויות רבות להתאים אישית את עיצוב כרטיסי ביקור המוגמר שלכם. אתם מציינים את המידע והסגנון שאתם מעוניינים בו, ובוחרים את התבנית רצויה, כמובן שגם ניתן לבצע שינויים וליצור עיצוב ייחודי. זה נותן לכם אפשרות ליצור עיצוב כרטיסי ביקור לעסק ולגרום לכרטיס שלכם להיראות כמו שאתם רוצים.

מעצבים גרפיים הם אנשי מקצוע שיכולים לעצב עבורכם כרטיסי ביקור. הם ישאלו אתכם על המותג, הצבעים והסגנון שלכם וימציא עיצוב ייחודי מרגש המבוסס על מידע זה. בעזרתם המקצועית של בית דפוס שהרבני: מעצבים ומדפיסים, תקבלו תוצאות באיכות גבוהה מאוד. 

מספר כללים חשובים לעיצוב כרטיסי ביקור

כיום, בחירת עיצוב לכרטיס ביקור לא תהווה בעיה. ניתן להזמין סט כרטיסים על בסיס תבניות מוכנות, או בעיצוב אישי. במקרה זה, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים של כרטיס הביקור:

  • מיקום טקסט.
  • גודל כרטיס ביקור. 
  • צבע רקע. 
  • גודל וסוג גופן – המידע המודפס בפונט של הסגנונות הנפוצים ביותר הוא קריא ביותר. 
  • לוגו החברה, אם נעשה בו שימוש, חייב להיות מודפס בצורה ברורה. יש לתת מספיק מקום ללוגו.
  • חומר וטכנולוגיה להדפסת כרטיסי ביקור. כרטיסי ביקור עשויים נייר עבה יקר נראה אלגנטי, אבל ישנן מספר אפשרויות מודרניות עשויות פלסטיק, עץ, מתכת אותם ניתן לבחור גם ככרטיסי ביקור.

צרו קשר לפרטים נוספים

אנא דרגו את המידע
Call Now Button