זמן קריאה: 3 דקות

מתנות ממותגות ככלי בעולם השיווק והפרסום

מתנות ממותגות הם כלי פרסומי שהוא ממש חובה בעולם העסקים וקריטי דווקא לבעלי עסקים קטנים. מדוע דווקא הבעלים של עסק קטן משום שמיתוג נכון בליגה של הגדולים הוא לא רק כרטיסי ביקור עם לוגו צבעוני. בתהליך המיתוג תרצו  לייחס למותג שלכם ערכים חיוביים כמו איכות, יוקרה ושירות טוב. זהות מותגית שהיא סלוגן המזוהה עם המוצר, לוגו מסחרי או עיצוב. כל עסק זקוק למיתוג וזהות מותגית. במיוחד עסקים קטנים שמחפשים כיצד לבלוט ולהגיע אל קהל היעד. בעלי עסק קטן או גדול הנה כמה טיפים במיתוג העסק שלכם במגרש של הגדולים:

מתנות קטנות ומרשימות

בשוק קיימים מגוון רחב של מתנות ממותגות. הפריטים הממותגים הכי נפוצים הם כרטיסי הביקור המעוצבים, פליירים ומחברות מעוצבות ומדבקות עם לוגו בית העסק. מוצרים אלו הם חלק בלתי נפרד מהשקעה בעסק שלכם.  הדרך למתג את העסק שלכם מעוד עסק המתחרה על מכרז לעסק עם לוק משודרג. אנו ממליצים להיעזר בשירותי סטודיו לעיצוב מקצועי אשר מתמחה גם במיתוג עסקי. 

בעולם המיתוג זה כל כך חשוב להשקיע במתנות ממותגות טיפה יותר מושקעות לדוגמא מחברות ספירלה נחשבות יוקרתיות יותר אך בסך הכל ממש לא יקרות. דוגמא נוספת היא פולדרים מעוצבים עם לוגו בית העסק שלכם. העסק הקטן שלכם זקוק לפולדר מעוצב להגשת הצעת מחיר או השתתפות במכרז בדיוק כמו בליגה של הגדולים. 

מתנות ממותגות רק בדפוס שהרבני 

בדפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מתנות ממותגות, כרטיסי ביקור, מדבקות, פוסטרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפ, מוצרים לקידום מכירות דגלים ומגוון מוצרים. הסטודיו לעיצוב המקצועי שלנו מעניק שירותי עיצוב גרפי למוצרים , לאירועים ולעסקים קטנים וגדולים.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button