זמן קריאה: 3 דקות

 כרטיסי ביקור לעסקים זה שימושי אבל בעולם של היום זה לא תמיד מספיק על מנת שיזכרו אתכם במכרז הבא. מתנות ממותגות לעסקים הם חלק מהמיתוג העיסקי שלכם והם פריט חובה בעולם בו אנחנו חיים. אל דאגה, אנחנו לא מדברים על מתנות גדולות אלא מתנות קטנות עם המון משמעות שיכולות להזרים הרבה לקוחות וכסף לעסק שלכם. אנחנו בדפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים כבר למעלה משלושים שנה. הדפסנו כבר הכל מהכל. במיוחד בשבילכם אספנו כמה דוגמאות מתנות ממותגות לעסקים קלאסיות שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם בעלות לא יקרה. 

מתנות ממותגות לעסקים זאת הדרך של העסק שלכם להישאר רלוונטי

כמה מרשים זה לחלק בכנסים מתנות ממותגות לעסקים ולחברות. פנקסים ומחברות מעוצבות הן מתנות קלאסיות שעליהם הלקוחות הישראלים מטורפים. אנחנו אולי יותר ויותר דיגטלים אבל על פי כמות הזמנות אנחנו יודעים שפנקסים ומחברות הם תמיד גימיק קלאסי שעוזר למכירות. תמיד תמיד חם מהמכונה אין כמו פנקס או מחברת מעוצבת להישאר בזכרון הלקוח. מחברות ספירלה הן הטרנד הכי חם בעולם קידום המכירות. אנחנו אולי דיגיטלים אבל אנחנו עדיין כל כך אוהבים מחברות עם ספירלה בצד. זה מסוג המתנות הממותגות לעסקים המעניקות תחושה של יוקרה, פינוק אמיתי וזה בסך הכל מחברת לא יקרה. והנה עוד דרך מוצר פשוט שמעניק תחושה של יוקרה וממתג אתכם גבוה – פולדרים מעוצבים עם לוגו בית העסק שלכם. חשבו כמה זה מרשים להגיש את המכרז או הצעת המחיר בפולדר מעוצב. הפולדר יונח שם עם השם ופרטי החברה. זה עוד דוגמא למתנות ממותגות לעסקים, קידום מכירות מבלי הרבה מאמץ. 

מתנות ממותגות לעסקים רק בדפוס שהרבני 

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות, תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות ובחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מתנות ממותגות לעסקים, פנקסים, מחברות, מדבקות, פוסטרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפ, דגלים, מוצרים לקידום מכירות עמדות פופ אפ ומגוון מוצרים נוספים. 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button