2 במחיר 1 תמיד נשמע טוב, לא? יש לנו רעיון לפינוק לעובדים ופרסום ומיתוג חינם בשבילכם –  מתנות ממותגות לעובדים. בעולם של היום לחלק כרטיסי ביקור זה נחמד אבל לא מספיק. הנה לכם כמה רעיונות לשדרוג מתנות משדרגות וממותגות לעובדים וללקוחות. 

הנה כמה רעויונות לשדרוג כל מתנה מעוד מתנה למתנות ממותגות לעובדים וללקוחות

לא משנה אם שלחתם בקבוק יין או מארז שוקלדים תמיד צרפו כמה פנקסים או מחברות מעוצבות עם לוגו החברה. מדוע? כי אותה מחברת יכולה להתגלגל לבית של חבר או לקוח פוטנצאלי. מה הכוונה? את אותה מחברת יכולה לקחת הבת של העובד לבית של חברה. השתיים יכינו שיעורים במטבח ואביה של החברה, מנכ"ל גדול יכנס ויראה את המחברת המעוצבת עם הלוגו של החברה שלך. אם אתם ממש רוצים למתג את עצמכם גבוה יותר מהאחרים בחרו במחברות ספירלה משודרגות כתוספת לכל מתנה. מחברות עם ספירלה נחשבות יוקרתיות יותר ולא כל כך יקרות.

מתנות ממותגות לעובדים – פינוקים קטנים שמשדרגים את האווירה

אם כבר אנו עוסקים במתנות ממותגות לעובדים אז הנה לכם רעיון להגשת המכרז הבא. הגישו את המכרז או הצעת המחיר בפולדרים מעוצבים עם לוגו בית העסק שלכם. הפולדר יונח שם עם השם ופרטי החברה. זה קידום מכירות עתידי מבלי מאמץ. 

מתנות ממותגות לעובדים רק בדפוס שהרבני 

בימים אלו כאשר רבים מהעובדים נאלצים לשבת בבית בחל"ת עם תחושה של חוסר וודאות זה הזמן לפנק אותם מתנות ממותגות לעובדים בשבילם ובשבילכם בתקווה לימים טובים יותר. בדפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל מהכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות, תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות ובחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים על איכות ההדפסה. אנחנו מדפיסים: מתנות לקידום מכירות , כרטיסי ביקור, מדבקות, פוסטרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפ, דגלים ומגוון מוצרים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובות פייסבוק

Call Now Button