זמן קריאה: 3 דקות

כולם אוהבים כנסים, לא משנה אם בארץ או בחו"ל בדרך כלל מדובר ביום כיפיי בו מסתובבים בין המון דוכנים ומחלקים המון כרטיסי ביקור ומקבלים המון מתנות קטנות. אנחנו בדפוס שהרבני מתמחים בהדפסת מתנות ממותגות לכנסים. אז מה חדש בתחום ומה אתם ממש ממש חייבים להכין לכנס הבא?

מה חדש בתחום מתנות ממותגות לכנסים

מה הן המתנות הממותגות לכנסים הקלאסיות שיש בכל הדוכנים?  פנקסים ומחברות מעוצבות הן המתנות שכולם כולם מחלקים בכל הכנסים. מדוע דווקא הן? למרות שהפכנו ליותר דיגטלים כנראה אנחנו עדיין אוהבים לשרבט במחברת. על פי כמות ההזמנות אנחנו יודעים שפנקסים ומחברות הן תמיד גימיק קלאסי שעוזר למכירות. תמיד תמיד חם מהמכונה אין כמו פנקס או מחברת מעוצבת להישאר בזכרון הלקוח. אפשר לבלוט בכנסים באמצעות שדרוג המחברות המעוצבות  -למחברות ספירלה משדרגות. מחברות עם ספירלה נחשבות יוקרתיות יותר ומבוקשת יותר. דרך מעולה להבטיח שיעצרו דווקא בדוכן שלכם. 

עמדת פופ אפ מעוצבת לחלוקת מתנות ממותגות לכנסים

את המתנות ממותגות לכנסים – הפנקסים, המחברות והפולדרים המעוצבים מחלקים בעמדת פופ אפ ממותגת. עמדת הפופ האפ המתקפלת בקלות רבה היא לא רק לכנסים. אנו בדפוס שהרבני מדפיסים עמדות מתקפלות מכל הסוגים והגדלים עמדות מכירה ותצוגה, עמדות דיול ועוד. עמדות הפופ אפ שלנו ניתנות לקיפול מהיר ונשיאה קלילה. העמדות המתקפלות מחומרים איכותיים המבטיחים עמידות לאורך זמן. אודות לחומרים ולטכנולוגיות המתקדמות של הדפסה דיגטלית בפורמט רחב, ניתן ליצור מגוון צורות ועיצובים שונים בהתאם לדרישות הלקוח והמוצר. בסטודיו לעיצוב שלנו בדפוס שהרבני תוכלו לעצב ולתכנן את העמדה המתקפלת המושלמת עבורכם בקלות רבה. 

מתנות ממותגות לכנסים רק בדפוס שהרבני 

אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מוצרים לקידום מכירותמתנות ממותגות לכנסים, כרטיסי ביקור, מדבקות, פוסטרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפ. דגלים ומגוון מוצרים.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button