זמן קריאה: 3 דקות

בעולם של היום לחלק כרטיסי ביקור זה נחמד אבל לא מספיק. מתנות לקידום מכירות הם חובה בעולם בו אנחנו חיים. אל דאגה , אנחנו לא מדברים על מתנות גדולות אלה מתנות קטנות עם המון משמעות שיכולות להזרים הרבה כסף לעסק שלכם. אנחנו בדפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים כבר למעלה משלושים שנה. הדפסנו כבר הכל מהכל. במיוחד בשבילכם אספנו כמה דוגמאות למתנות לקידום מכירות קלאסיות שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם בעלות לא יקרה.

 מתנות לקידום מכירות קלאסיות

פנקסים ומחברות מעוצבות – מתנות קטנות שעליהם הלקוחות הישראלים מטורפים. אנחנו אולי יותר ויותר דיגטלים אבל על פי כמות הזמנות אנחנו יודעים שפנקסים ומחברות הן תמיד גימיק קלאסי שעוזר למכירות. תמיד תמיד חם מהתנור אין כמו פנקס או מחברת מעוצבת להישאר בזכרון הלקוח. אין כמו להופיע במצגת מול לקוח חדש ולהגיע עם לוק ממותג הכולל מחברת מעוצבת.

מתנות לקידום מכירות טרנדיות

מחברות ספירלה הן הטרנד הכי חם בעולם קידום המכירות. אנחנו אולי דיגיטלים אבל אנחנו עדיין כל כך אוהבים מחברות עם ספירלה בצד. זה מסוג ה מתנות לקידום מכירות המעניקות תחושה של יוקרה, פינוק אמיתי וזה בסה"כ מחברת לא יקרה.

לא רק מתנות לקידום מכירות

עם כבר אנו עוסקים במתנות לקידום מכירות אז הנה לכם רעיון להגשת המכרז הבא. הגישו את המכרז או הצעת המחיר בפולדרים מעוצבים עם לוגו בית העסק שלכם. הפולדר יונח שם עם השם ופרטי החברה. זה קידום מכירות עתידי מבלי מאמץ.

מתנות לקידום מכירות רק בדפוס שהרבני

הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מתנות לקידום מכירות , כרטיסי ביקור, מדבקות, פוסטרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפ. דגלים ומגוון מוצרים.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button