זמן קריאה: 4 דקות

לנהל עסק קטן זה דבר מורכב. שוק הצרכנות הרווי דורש מתן 'פייט' הגון במתחרים, הוצאות גבוהות של מיסים ותשלומים, תקציב גבוה עבור דמי שכירות ומשכורות, כמו גם הכנת תקציב עבור שיווק ופרסום. הקמת עסק קטן דורשת מגוון נושאים שבהם יש לטפל. בין היתר דרוש מיתוג נכון של המוצר או השירות – כך שאפשר יהיה לבלוט ולכוון נכון את הפרסום והשיווק אל קהל היעד. אז כיצד מבצעים מיתוג עסקים קטנים? מהדברים החשובים ועד להדפסת חולצה ממותגת הנה מספר טיפים:

הגדרת המוצר או השירות שלכם

כשאתם מוכרים מוצר או מספקים שירות, דרושה הגדרה מדויקת של בית העסק. חשוב שהלקוח יבין מה אתם מספקים וידע כיצד ניתן להשיג זאת. נסו לנסח בכמה משפטים את השירות שאתם מציעים, בעיקר כדי שתוכלו להציג מול הלקוחות את המוצרים שלכם. עם הזמן תוכלו לפרסם את התוכן המדויק על גבי רול אפ שיעמוד בתוך בית העסק וייצג אותו בכנסים או באירועים. בין היתר מומלץ להדפיס כרטיסי ביקור שמציינים את התפקיד שלכם ושל שאר העובדים.

כתיבת אסטרטגיה עסקית

כל עסק, בין אם מדובר במעבדת מחשבים לבין אם מדובר בקונדיטוריה, זקוק לאסטרטגיה שיווקית. תכנון מקדים של המהלכים יאפשר הגדרת קהל היעד, הגדרת הטון והשפה שבאמצעותם תפנו אל קהל היעד שלכם, כמו גם יצירת בידול מול מתחרים תוך היכרות עם חוזקות וחולשות של המוצרים שלכם. כלל הפעילויות יסייעו להגדיר את השירות או המוצר ובכך ימתגו אותו באופן נכון ואפקטיבי.

שיווק וחשיפה

מי שירצה לקדם את המוצר או השירות שהוא מעניק, ורוצה לעשות זאת בצורה אפקטיבית, כדאי שיחשוב על רעיונות מקוריים למיתוג וחשיפה. אירועי השקה, שיתופי פעולה נכונים, פרסום ברשתות החברתיות ועוד – כולם מהווים דרך לביצוע שיווק חכם וקולע. נסו למצוא את הדרך לשיווק וקידום שיעזרו למתג את המוצרים והשירותים שלכם בצורה נכונה.

פרסום נכון ויעיל

בעידן של רשתות חברתיות ואתרים שקל לבנות לבד – קל יותר לשווק עסקים. ובכל זאת כל חנות, מספרה או קונדיטוריה זקוקים להדפסות ומוצרי פרסום. באמצעות בחירת בית דפוס זמין, מקצועי ומיומן תוכלו להדפיס כרטיסי ביקור, רול אפים, פליירים, שלטים ומוצרי פרסום. בחרו בית דפוס שמציע עיצוב גרפי, הדפסה על קאפה, הפקת כרטיסי ביקור, הדפסה על PVC, הדפסה על שמשונית, הדפסת פוסטרים, קבלת שירותי כריכה ולמינציה וכולי. באמצעות שיווק, מיתוג והדפסת מוצרי פרסום, אפשר להתחיל לעשות עסקים על הצד האפקטיבי ביותר.

מעוניינים במיתוג העסק? צרו קשר לשיחת ייעוץ: 0779978930

אנא דרגו את המידע
Call Now Button