זמן קריאה: 3 דקות

החברה הכי טובה מתחתנת ואת מבינה שאת חייבת מיתוג למסיבת רווקות להדפסה על גבי כל אביזרי המסיבה. מה הכוונה? אנחנו בדפוס שהרבני מתמחים כבר למעלה משלושים בדפוס מכל הסוגים. הנה כמה רעיונות למסיבת רווקות ממותגת ומשודרגת. 

מיתוג למסיבת רווקות להדפסה – חלק מהכנות לחתונה

בשונה ממיתוג עסקי בו היינו ממליצים להתחיל בהדפסת  כרטיסי ביקור משודרגים שזה מגיע למיתוג אירועים כמו מיתוג למסיבת רווקות להדפסה יש המון המון אביזרים מגניבים כמו: 

  • תחתיות כוסות לדרינקים גם לבנות ולבנים – אפשר לבחור תמונה קלאסית מהזמנת החתונה או ללכת על תמונה סופר מביכה של הכלה ממסיבת הרווקות האחרונה. אם אתם כבר מדפיסים תחתיות אז אל תשכחו גם לפרגן כמה תחתיות למסיבת הרווקים של החתן.  
  • פזרו תמונות סופר מביכות או ממש מתוקות של הכלה מגיל יונקות ועד לחתונה. תלו את התמונות על חבל וצרו לה מסלול חיים משודרג  – הנה דרך מעולה למתג כל חגיגה, ככה אתן גם מקשטות וגם משדרגות את חלל המסיבה. . 
  • הדפיסו  פולדרים אישיים מזכרת למשתתפות ולמשתתפים עם תמונות שלהם והכלה, תמונות של הזוג המיועד ותמונות סופר מביכות של הכלה(בכל אופן מסיבת הרווקות שלה). 
  • קחו השראה מהזמנה לחתונה וצרו מוצרים ממותגים כמו מדבקות מגניבות, הדפסת דגלים אישיים וכדומה.  
  •  עצבו פוסטרים מגניבים כאלה שאחר כך ממסגרים ותולים בחדר השינה. 

ממש חובה מיתוג למסיבת רווקות להדפסה

בדפוס שהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו , לבר המצווה ובקרוב נתחיל בהדפסת הזמנות לחתונה שלו. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב לוגו ולהדפיס שלל מוצרים כאלו שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע שלא שוכחים כמו לדוגמא להקים עמדת פופ אפ מתקפלת סופר איכותית, או פליירים מיוחדים או קיר עיתונאים. 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button