זמן קריאה: 4 דקות

מחפשים דרך טובה לקדם את העסק שלכם? רוצים להזמין מוצרי קידום מכירות שיהיו יעילים ושימושיים? מחברות מעוצבות כריכה קשה זו הבחירה הנכונה. 

למה מחברות מעוצבות כריכה קשה אלה הם מוצרים ששווים את ההשקעה שלכם? 

אם אתם מהלים את העסק שלכם כבר לא מעט שנים, אתם בוודאי יודעים לומר שיש מגוון דרכים לשווק את העסק. אתם יכולים, למשל, להזמין שירותי הדפסה של פליירים מעוצבים ואיכותיים אך אתם גם יכולים להדפיס כל מה שתרצו על מוצרים אחרים של קידום מכירות. אם תנסו את האפשרות של מחברות מעוצבות כריכה קשה, תוכלו להיות בטוחים שלא תצטערו על בחירה שכזו. העניין שהוא שמחברות כאלה לא רק נראות יפה, אלא הן גם מאוד שימושיות. זה בדיוק מה שמבטיח שהאנשים שיקבלו מכם את המוצר הזה באמת יעשו בו שימוש ולכן זה כלי שיווקי מוביל שלא כדאי לוותר עליו. 

איך לעצב מחברת עם כריכה קשה? 

בין אם אתם רוצים לפנות אל בית דפוס ולהזמין שירותי הדפסה של מחברות מעוצבות כריכה קשה ובין אם תעדיפו מחברות עם כריכה רכה, יש לשים לב לעיצוב עצמו. מחברות מעוצבות, שמטרתן גם להיות שיווקיות, לרוב צריכות לכלול אינפורמציה שונה על העסק שלכם. למשל: שם העסק, הלוגו ואפילו דרכי ההתקשרות עם העסק. מצד שני, מחברות מעוצבות גם צריכות להיות מעניינות מבחינת העיצוב. הן צריכות לתפוס את העין ולהיות מיוחדות ושונות מבחינת העיצוב. לכן, אם תוכלו לפנות אל בית דפוס שבו גם יעזרו לכם לעצב את המחברות המנצחות והכי יפות שיש, מובן שזה כדאי ומומלץ בחום. 

הזמנת מחברות מעוצבות כדאי לבצע בדפוס שהרבני 

זה לא סוד שבישראל קיימים שלל בתי דפוס טובים. יחד עם זאת, לא בכל מקום מחכה לכם כל מה שיש לדפוס שהרבני להציע לכם. כאן תוכלו להיות בטוחים שתקבלו סיוע לכל אורך הדרך. יעזרו לכם לעצב את המחברות הכי מיוחדות שיש, לבדוק את סוג הכריכה המתאים לכם ביותר וגם להחליט על הצבעים הנכונים. בנוסף, בדפוס שהרבני תמיד תקבלו הצעת מחיר נוחה, אז למה לשלם יותר אצל אחרים? 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button