זמן קריאה: 3 דקות

 

מוצרי קידום מכירות הם הרבה יותר מכרטיסי ביקור מעוצבים. בימים טרופים אלו בהם העסקים הקטנים חייבים לשרוד תקופה לא קלה. חשוב לכם יותר מתמיד לשדר עסקים כרגיל וכמה אתם חזקים. מצאנו עבורכם דרך לא יקרה ויוקרתית למתג ולשדרג את העסק שלכם. בבית הדפוס שהרבני מעצבים ומדפיסים כבר למעלה משלושים שנה מוצרי קידום מכירות שונים ומגוונים. אספנו עבורכם נקודות למחשבה בנושא מוצרי קידום בימים אלו.

מוצרי קידום מכירות – הדברים הקטנים שכל העסקים חייבים.

בשוק קיימים מגוון רחב של מוצרי קידום מכירות  החל מהפריט הכי נפוץ כרטיסי הביקור המפורסמים, פליירים ומחברות מעוצבות ומדבקות. איך תדעו מה הכי נכון עבורכם הנה כמה מוצרים קטנים שעושים את הבדל בין עוד חברה שבא להציג לחברה שלא שוכחים!

כרטיס ביקור מעוצב

כרטיס ביקור איכותי הוא מסוג הדברים שישאר אצל הלקוח הפוטנציאלי בארנק או בשולחן במשרד, כרטיס שישאר בצד אבל יחרט ללקוח בזכרון. כך שהוא יחשוב על העסק שלכם בכל פעם שיראה את הכרטיס. ישנם סוגים שונים של כרטיסי ביקור וטרנדים שבאים והולכים מה הופך את הכרטיס לכרטיס איכותי שיחרט בזכרון וישלף בשנייה הנכונה – כרטיס עם עיצוב בולט , באיכות הדפסה מעולה ולמינציה שתשמור עליו לאורך זמן.

מחברות ספירלה

מחברת ספירלה מעוצבות הן תמיד מסוג הדברים שעושים רושם מיוחד. אם זה במצגת אצל לקוח שהמחברת המעוצבת עם לוגו החברה מונחת על השולחן הישיבות או כמתנה ללקוח פוטנציאלי מחברות ופנקסים מעוצבים הם מוצר לא יקר המשדר יוקרה.

פולדרים מעוצבים

את הצעת המחיר שלכם אתם יכולים להשאיר בניילון שקוף במשרד הלקוח או בפולדר מעוצב עם לוגו החברה. מסוג הדברים שלא הולכים לאיבוד, נעלמים בין ים של הצעות מחיר אחרות על שולחן המנכ"ל.

 יש לנו עוד הרבה מוצרי קידום מכירות

בבית דפוס שהרבני אנו מציעים לכם גם מוצרי קידום מכירות נוספים כמו רול אפים , פוסטרים, עמדות פופ אפ ממותגות ועוד. בסטודיו לעיצוב של דפוס שהרבני המעצבים שלנו  מעניקים שירותי עיצוב ומיתוג לעסקים קטנים וגדולים.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button