זמן קריאה: 4 דקות

מוצרי דפוס הם עדיין מוצרים שבעלי עסקים אוהבים להדפיס ולחלק ללקוחות שלהם משום שברור להם שלא כולם נמצאים באינטרנט, לא כולם עוקבים אחר פרסומים במדיה החברתית או נכנסים לגוגל ולכן עלולים לפספס את הפרסום והשיווק הדיגיטלי שלהם. לעומת זאת, מוצרי דפוס זמינים בכל מקום ואפשר לחלק אותם לא רק בתיבות הדואר אלא גם לתת אותם למי שמחפש מידע. לכן, עיצוב פליירים הוא חיוני לכל בעל עסק שרוצה לעשות את זה נכון וליצור פלייר שמעביר את עיקרי המסרים של העסק שלו בצורה בהירה, נעימה לעין ומעוצבת אסתטית. פליירים הם אחד המוצרים שמציע לכם בית דפוס שהרבני, חברה ותיקה ובעלת ניסיון בתחום זה. אם אתם מאלה שרוצים לעשות זאת בעצמכם, כך תעצבו פליירים לעסק שלכם שיעשה את העבודה.

עיצוב פליירים בדרך הטובה והנוחה ביותר

בית דפוס טוב מציע בדרך כלל שירותי גרפיקה ועיצוב ולכן אתם יכולים לסמוך על התהליך שעושים יחד עם המעצבים שמוצעים לכם. אבל אם אתם בכל זאת רוצים לשלוט יותר בתהליך של הפקת פליירים, הנה טיפים חשובים לכם. כך תעצבו פליירים לעסק שלכם בקלות: ראשית, נסחו כמה כותרות שמבחינתכם הן המסר העיקרי שלכם ודרגו אותם לפי כותרת ראשית, כותרת משנית וכותרות שמפוזרות בטקסט. נסחו טקסט קצר שמוסר את עיקרי השירותים והמוצרים שלכם שחשוב לכם למכור וזכרו שעומס מילים אינו מומלץ כי טווח הקשב של הלקוחות קצר בדרך כלל. אל תשכחו לכלול את פרטי העסק, כולל כתובת אימייל, כתובת אתר וכתובת פיזית של החנות שלכם.

מה חשוב לראות בכל עיצוב פליירים?

עיצוב פליירים חייב להיות נוח לעיניים מבחינה גרפית ולא עמוס מדי. לכן, כך תעצבו פליירים לעסק שלכם שאינם מסיטים את תשומת הלב מהמטרה. חשוב לבחור בצבעים נעימים שהם צבעי המותג והלוגו שלכם, או לפחות משמשים לו רקע נוח לעין מבלי להפריע לקרוא את הטקסט. חשוב לא להוסיף יותר מדי אלמנטים גרפיים גם בגלל העלות של הדפוס וגם כדי להגיש ללקוח פלייר נקי לעין וברור למדי, שמצליח לספק מידע בצורה אסתטית ונעימה. הגרפיקאים של בית הדפוס כבר יתקנו תיקונים קלים כדי להכין את הפלייר להדפסה.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button