זמן קריאה: 3 דקות

בדפוס שהרבני אנו מבינים כמה גדל הביקוש להדפסת לוגו על מוצרים. וכמה חשוב לבחור את הלוגו הנכון להדפסה. אספנו עבורכם כמה נקודות חשובות על הדפסת לוגו על מוצרים שונים. 

הדפסת לוגו על מוצרים – למה חשוב לשים לב? 

כחלק ממיתוג העסק שלכם נהוג לעצב לוגו ולבצע הדפסת לוגו על מוצרים כמו כרטיסי ביקור , מחברות מעוצבות, פנקסים, מחברות ספירלה, פוסטרים ועוד.. מה חשוב לזכור בעיצוב לוגו? 

בחרו שם פשוט וקליט, חשבו מה נכון עבורכם שם בעברית או אנגלית. טיפ מאיתנו בחרו בשם הקשור לתחום העיסוק שלכם. 

קחו שנייה לחפש בגוגל תמונות. ערכו סקר שור ובדקו כיצד הלוגו של המתחרים שלכם נראה. אולי תקבלו רעיונות או תבחרו משהו שונה לחלוטין. ערכו חיפוש גם באנגלית עם תוצאות מהעולם. 

Keep it simple – בחרו לוגו פשוט שיעביר את המסר בקלות. חשבו פשוט ולא מורכב כמו הלוגו ש יס או הוט מילה אחת שמעבירה את המסר. 

הגודל לא תמיד קובע – לוגו גדול הוא לא תמיד הלוגו הנכון. חשוב לזכור כי הלוגו שלכם יוצג על גבי כרטיסי הביקור הקטנים פולדרים ורול אפים גדולים. תהליך הדפסת לוגו על מוצרים שונים הלוגו יופיע בגדלים שונים. 

חשבו גם שחור לבן – לוגו צבעוני יכול להיות קסום ומלא חן ולשאוב את כל תשומת הלב, אך הוא חייב להראות טוב גם בשחור לבן בדף פקס או בהדפסת לוגו על מוצרים שונים. 

הדפסת לוגו על מוצרים רק בדפוס שהרבני 

בשהרבני הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בבית דפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. אנחנו מדפיסים: מחברות מעוצבות, פנקסים,  פוסטרים,  מדבקות, פליירים, הדפסה על שמשונית, רול אפים ועוד. בעזרת הסטודיו לעצוב שלנו תוכלו לעצב, למתג ולבצע הדפסת לוגו על מוצרים רבים ומגוונים. 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button