זמן קריאה: 5 דקות

האם אפשר להדפיס על קאפה בהתאמה אישית

אם אתם רוצים להעניק ליקרים שלכם מתנה אישית בעלת ערך מוסף הרי הדפסה על גבי קאפה היא מתנה נהדרת אשר תלווה אותם לאורך זמן רב.

במידה ואם רוצים להדפיס בהתאמה אישית, הרי תוכלו לעשות זאת על קאפה.

 

הכל אודות קאפה

מדובר במשטח קשיח וחלק הבנוי משני קרטונים וביניהם חומר ספוגי- נציין כי מדובר במשטח יציב ופשוט לעבודה.  רבים כבר גילו את היתרונות וכיום ניתן לראות הדפסות על גבי קאפה.

 

ניתנת אפשרות להנגיש את התמונה

בהשוואה לחומרים אחרים, הדפסה על קאפה מאפשרת להנגיש את התמונה לצופים ללא כל מדיום כמו למשל זכוכית העוטפת את התמונה או קאפה ממוסגרת.

ישנם אנשים רבים המעוניינים לקבל הדפסה אישית נקייה ללא מסגור מאחורי זכוכית – הם רוצים להתרשם מאיכות התמונה ברמה הגבוהה ביותר.

אם נשווה את את ההדפסה האישית על גבי קאפה  לעולם המוזיקה הרי הדבר דומה לזמר שאינו מעוניין לנגן פלייבק אלא לנגן חי- הקאפה מאפשרת לתפוס את היופי בתמונה ולשים אותו בחזית.

 

ניתן לבצע הדפסה ישירה על גבי קאפה

הדפסה על קאפה

ניתן לבצע הדפסה אישית ישירה על גבי קאפה בשל סיבות שונות : כך תהיה לכם האפשרות ליהנות מתמונה חלקה בשונה מציור על גבי נייר וכן תהנו גם מעובי התצוגה של התמונה.

 

מוזמנים להגיע לבית הדפוס במטרה להתרשם

במידה ואתם רוצים ליצור אפקט יוקרתי באמצעות ההדפסה, אנו ממליצים לכם להגיע לבית הדפוס ולהתרשם מעבודות הדפסה קודמות.

ככל שתראו יותר עבודות הדפסה כך תהיה לכם האפשרות לקבל החלטה טובה בהמשך. הקפידו להגיע לבית דפוס טרם קבלת ההחלטה – בכל בית דפוס תבחנו את העבודות השונות.

חשיבות האלמנט האישי- קאפה ממוסגרת

הדפסה על גבי קאפה הכוללת התאמה אישית מאפשרת לכם ליצור עולם ומלואו – מאפשרת לכם ללכוד את הרגעים היפים ביותר בחיי האנשים הקרובים אליכם.

מוזמנים להתייעץ עם צוות בית הדפוס

במידה וקיימת התלבטות, הרי יהיה עליכם לבחור בית דפוס ובו צוות מקצועי אשר יעמוד לצידכם ויאפשר לכם לבצע את הבחירה הנכונה תוך הסבר מפורט של היתרונות.

ההמלצה היא לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את בית הדפוס המתקדם ביותר בו תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

הגיעו לבחון את העבודות

על מנת לוודא כי בחרתם את המקום המתאים ביותר לביצוע ההדפסה כדאי לקבוע פגישה אישית במהלכה תתרשמו מהעבודות הקודמות.

ככל שתראו עבודות רבות יותר, כך תקבלו החלטה בהתאם. עבודות שכדאי לבדוק הם – כרטיסי ביקור, עיצוב פליירים, הדפסת חשבוניות, הדפסת ספרים, הזמנות לחתונה וכ"ד, כך תוכלו לראות את איכות ומקצועיות העבודה של הבית דפוס.

מחפשים בית דפוס בפתח תקווה או גוש דן? דפוס שהרבני – מציע מגוון רחב של פתרונות הדפסה, יעוץ מקצועי ומחירים תחרותיים. צרו קשר עוד היום.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button