זמן קריאה: 4 דקות

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי, ולכאורה בית דפוס נראה כמקום השייך להיסטוריה. לכאורה בלבד, כי בפועל הדפוס חי ובועט והוא כאן כדי להישאר. ארגונים רבים מספקים לעובדיהם באופן קבוע מחברות בגדלים שונים, והן בהחלט שימושיות. אז אם כבר, בהחלט מומלץ להזמין מחברות עם כריכות ממותגות בלוגו הארגון למה זה חשוב?

יצירת אווירה

מיתוג חשוב מאוד. המיתוג המוכר יותר הוא המיתוג הנעשה כלפי הלקוחות, לדוגמא כרטיסי ביקור ממותגים, פליירים וכדומה. אך מיתוג הוא גם כלפי פנים- כלפי העובדים בחברה, זו הדרך לייצר אווירת עבודה ולהעביר מסרים כאלה ואחרים לעובדים, המיתוג נפוץ מאוד בארגונים גדולים לא רק בפרטים הגדלים אלא גם בקטנים. זאת אומרת, שמעבר לשלט הגדול מחוץ לבניין, לקירות המעוטרים בפוסטרים של הארגון, לא פחות חשוב הוא המיתוג של כוסות הקפה, של מעטפות הארגון ועל המחברות בהם העובדים משתמשים ואפילו את העטים אפשר למתג. המיתוג יוצר בידול של המחברות והציוד ותורם ליצירת אווירת הארגון.

סימון ציוד העבודה

מחברת ממותגת בלוגו הארגון מבדילה בין שימושים פרטיים לשימושים לצורך עבודה, והיא מסמנת לעובדים כי זו המחברת המיועדת להערות, טיוטות ומזכרים הקשורים לעבודה השוטפת ולהתנהלות בעבודה.

סוגי מחברות

חשוב לדעת כי קיימים סוגים רבים של מחברות, יש מחברות בגודל A4 ובגודל A5, יש מחברות ספירלה עבות של כ 100 דף, ויש מחברות המיועדות לתלישה. בנוסף, ניתן למתג את כריכת המחברת וניתן לא להסתפק בכך ולמתג גם את הדפים עצמם. גם לערכי החברה יכול להיות ביטוי במחבות, אם אתם חברה הדוגלת בשמירה על איכות הסביבה ניתן לבחור מחברת העשויה מנייר ממוחזר.

סיוע בהטמעת מיתוג חדש

בעולם הדינמי שלנו מן הסתם ייתכן כי הארגון שלכם יעבור תהליך מיתוג מחדש, כאשר ממתגים מחדש מחפשים דרכים להטמיע את המותג החדש. מחברות ממותגות חדשות יכולות בהחלט להוות כלי יעיל לצורך כך. נצלו את ההזדמנות והזמינו מחברות עם הלוגו החדש, חלקו לעובדים וצרו חיבור והטמעה ידידותית של המותג וריח החידוש שנודף ממנו.

בחרו בית דפוס אמין ומקצועי

כמו בכל איתור של בעל מקצוע גם כאשר אתם מחפשים מחברות ממותגות חפשו את בית הדפוס שיעניק לכם רמה מקצועית גבוהה, שעובד בדרכים חדשניות, מכיר את הטרנדים והחידושים ומציע לכם מחיר הוגן.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button