זמן קריאה: 4 דקות

אנחנו בבית דפוס שהרבני מדפיסים הכל על הכל כבר שנים. אנחנו מתמחים בהדפסה על מוצרים שונים ומגוונים החל ממוצרי מיתוג סטנדרטיים וכלה במוצרי מיתוג ייחודיים כמו הדפסה על  שילוט שמשונית ורול אפים מעוצבים. אז על איזה מוצרים מדפיסים? ואיך תדעו מה נכון עבורכם? הנה כמה מילים בנושא הדפסה על מוצרים 

הדפסה על מוצרים  – מה אתם ממש ממש חייבים

כל עסק קטן או גדול חייב לדאוג למיתוג באמצעות הדפסה על מוצרים שונים ומגוונים מה הם המוצרים שאתם ממש ממש חייבים 

כרטיסי ביקורכרטיס ביקור איכותי הוא מסוג הדברים שישאר אצל הלקוח הפוטניצאלי בארנק או בשולחן במשרד, כרטיס שישאר בצד אבל יחרט ללקוח בזכרון. כך שהוא יחשוב על העסק שלכם בכל פעם שיראה את הכרטיס. ישנם סוגים שונים של כרטיסי ביקור וטרנדים שבאים והולכים מה הופך את הכרטיס לכרטיס איכותי שיחרט בזכרון וישלף בשנייה הנכונה – כרטיס עם עיצוב בולט , באיכות הדפסה מעולה ולמינציה שתשמור עליו לאורך זמן. 

פולדריםפולדר מעוצב עם לוגו בית העסק שלכם. חשבו כמה זה מרשים להגיש את המכרז או הצעת המחיר בפולדר מעוצב. הפולדר יונח שם עם השם ופרטי החברה. הדפסה על מוצרים כמו מחברות מעוצבות, פנקסים הם ממש חובה לשדרוג כל סביבה. 

פוסטריםפוסטר מעוצב הוא דרך מעולה למשוך את העין בכנסים או בחדר המתנה בכל משרד. בכניסה לכל בית עסק או על לוח מודעות. 

עיצוב והדפסה על מוצרים 

בשהרבני אנו מבינים שבהדפסה על מוצרים יש צורך במעצבים מוכשרים שיעזרו לכם לעשות זאת נכון. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב לוגו ולמתג את העסק או האירוע שלכם. 

הדפסה על מוצרים רק בדפוס שהרבני 

בשהרבני אנו בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות ובחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות ההדפסה על מוצרים שונים ומגוונים. 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button