זמן קריאה: 4 דקות

אצלנו בדפוס שהרבני הכל אישי. אנו מבינים את הצורך שלכם להיות יחודיים. אנו מתמחים בדפוס וגם בהדפסה אישית על מוצרים שונים ומגוונים. על מה מדפיסים ומה הכוונה הדפסה אישית. הנה כמה רעיונות להפוך כל מוצר לאישי. 

הדפסה אישית על מוצרים

מה הכוונה הדפסה אישית על מוצרים? אצלנו בשהרבני דפוס. אנו מבינים את הצורך לבלוט מעל המתחרים גם באמצעות כרטיסי ביקור אישיים ולא סטנדרטים. אנו מציעים לכם מגוון מוצרים סטנדרטיים עם תוספת אישית שתתן לכם אדג' מעל למתחרים. נתחיל מהמוצר הכי קטן ואישי שיש הדפסה אישית של כרטיס ביקור מסוג אחר , אולי כזה שלא תמיד נכנס לארנק או שהחיתוך שלו בולט ושונה וכמובן כרטיס ביקור אישי עם שיחרט בזכרון וישלף בשנייה הנכונה . כרטיס עם עיצוב בולט מודפס באיכות הדפסה מעולה ולמינציה שתשמור עליו לאורך זמן. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב את הלוגו הנכון שלכם ולמתג את העסק שלכן וכמובן לבצע הדפסה אישית על מוצרים שונים ומגוונים. המעצבים שלנו מומחים בלחשוב מחוץ לקופסא ויש לנו המון דוגמאות עבורכם:  בצורות, עיצובים, חיתוכים צבעים וגוונים שונים. יש לנו עוד מגוון מוצרים ממותגים שישתלבו עם כרטיס הביקור המנצח שלכם כמו פולדרים ,פנקסים, מחברות, מחברות ספירלה, , חוברות, פליירים ועוד… 

גם לאירועים פרטיים נוכל לעשות הדפסה אישית על מוצרים ומתנות כגון אירוע לחוגגי בר מצווה, נוכל להדפיס על ערכות בר מצווה ברכה אישית או לוגו של המוסד בו מקיים את האירועי לחוגגי בר מצווה.

הדפסה אישית על מוצרים – הגודל כן משנה 

בבית הדפוס שהרבני תוכלו להדפיס הדפסה אישית על מוצרים גם באמצעות דפוס בפורמט רחב להפיק מוצרים ממותגים בגדלים שונים, פוסטרים בגדלים שונים, הדפסה על שמשונית,הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ וטפטים. אנו מייצרים גם עמדות פופ אפ מתקפלות לכל מטרה. עמדת פופ אפ עליה תוכלו להניח מחברות ספירלה מעוצבות ואת כרטיסי הביקור המוזהבים שהדפסתם אצלנו במיוחד לכנס המכירות. עמדת הפופ אפ מתקפלת בקלות רבה היא לא רק לכנסים . אנו בדפוס שהרבני מדפיסים עמדות מתקפלות מכל הסוגים והגדלים עמדות מכירה ותצוגה, עמדות דיול ועוד..

אם אתם רוצים להדפיס עבור לקוחות שלכם, תוכלו לבדוק את הנתונים על הלקוחות שלכם במערכת CRM ולספק להם מוצר מודפס באופן אישי ולהצליח לשמר אותם.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button