זמן קריאה: 4 דקות

 

ככה זה בעולם הפרסום, זו עובדה ידועה – גימיקים לקידום מכירות הם עניין שעוזר למכירות. כרטיסי ביקור יוקרתיים כבר מזמן לא מספיקים. חשבתם שראיתם מעצבים ומדפיסים כבר למעלה משלושים שנה. חשבנו שראינו כבר הכל אבל תמיד מגיע לקוח שמצליח להפתיע אותנו מחדש ומאתגר אותנו. אז מה הכי חם בעולם הגימיקים לקידום מכירות מה אתם ממש חייבים לאירוע המכירות הבא? אספנו לכם כמה גימיקים חמים ביותר לקידום מכירות.

חם מהתנור – גימיקים לקידום מכירות

מה הם הגימיקים לקידום מכירות שאתם ממש ממש חייבים :

פנקסים ומחברות מעוצבות

מתנות קטנות שעליהם הלקוחות הישראלים מטורפים. אנחנו אולי יותר ויותר דיגטלים אבל על פי כמות הזמנות אנחנו יודעים שפנקסים ומחברות הן תמיד גימיק קלאסי שעוזר למכירות. תמיד תמיד חם מהתנור אין כמו פנקס או מחברת מעוצבת להישאר בזכרון הלקוח.

פופ אפ

עמדה מתקפלת לכל מטרה – עמדת פופ אפ מתקפלת היא הבדל בין כנס עליו מגיעים סופר רעננים ומתקפלים בהצלחה לעומת כנס בוא מסתרבלים בהקמת העמדה בבתחלה ועוד יותר מתסבכים בסוף הכנס לפרקה. עמדת פופ אפ עליה תוכלו להניח מחברות ספירלה איכותיות מעוצבות ואת כרטיסי הביקור המוזהבים שהדפסתם אצלנו במיוחד לכנס המכירות. עמדת הפופ אפ מתקפלת בקלות רבה היא לא רק לכנסים . אנו בדפוס שהרבני מדפיסים עמדות מתקפלות מכל הסוגים והגדלים עמדות מכירה ותצוגה, עמדות דיול ועוד..

פולדרים מעוצבים 

היום זה כבר מוצר חובה. גימיק קטן המבטיח לכם קידום מכירות גדול. למה אתם זקוקים לפולדר מעוצב משום שאת הצעת המחיר שלכם אתם יכולים להשאיר בניילון שקוף במשרד הלקוח או בפולדר מעוצב עם לוגו החברה. חשבו כמה רצינות משדר אותו פולדר מעוצב למחליט החלטות. פולדר מעוצב הוא מסוג הדברים שלא הולכים לאיבוד, נעלמים בין ים של הצעות מחיר אחרות על שולחן המנכ"ל.

דפוס שהרבני – גימיקים לקידום מכירות

בסטודיו לעיצוב של בית דפוס שהרבני המעצבים המוכשרים שלנו מלאים ברעיונות וגימיקים לקידום מכירות מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים,עיצוב לוגו, עיצוב הזמנות לאירועים.

 

אנא דרגו את המידע
Call Now Button