מחברות ספירלה– מיתוג חובה לעסק שלך

בעולם השיווק והמיתוג אנחנו מבינים כי זה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל.מיתוג היא מילה גדולה ויש לה הרבה משמעויות ואביזרים זה יכול להיות פנקסים, מחברות מעוצבות וזה יכול להיות רול אפ, פליירים, פוסטרים ומדבקות לקירות המשרדים. איך מתחילים למתג ? עם לוגו מעוצב ועדכני. הנה כמה טיפים בנושא

פנקסים ומחברות ספירלה–מוצרי מיתוג שהם חובה לעסק שלך

כבית דפוס המוביל בשרון ראינו והדפסנו כבר הכל על הכל בעבור כל כך הרבה ואנו למדים כי פנקסים ומחברות ספירלה ממותגות הן עדיין מוצר סופר מבוקש. זו מתנה מעולה לעובדים ומתנה הכי כייפית ללקוחות ופרסום מעולה של העסק שלכם.

מחברות ספירלה לעסק – מהמוצרים הכי נרכשים שלנו

הקמתם עסק חדש? חושבים להדפיס כרטיסי ביקור עם לוגו מעוצב של החברה. הנה כמה טיפים במיתוג ועיצוב:

  • ערכו סקר שוק קצר שיאפשר לכם איך הלוגיים של העסקים המתחרים נראים, איזה מסר הם דואגים להעביר ואיך זה בא לידי ביטוי בצורה הגרפית. חשבו גולבלית חפשו בגוגל גם חברות בעולם. אולי תקבלו רעיון מגניב ואחר.
  • חשבו פשוט ונעים לעין – חשבו על לוגוקליל שיעביר את המסר בצורה פשוטה ואסטתית ויבלוט בצורה חיובית מעל ללוגים של חברות מתחרות. חשוב לזכור כי בלוגו הגודל לעולם לא קובע. לוגו אמור להופיע על מגוון רחב של מוצרים כמו כרטיסי ביקור קטנים ודגלים ושלטי חוצות ענקיים. על הלוגו להיות ברור בכל מידה שהוא יופיע.
  • בבניית לוגו מומלץ לשים לב לבחירת הגוון ולוודא שכל גוון הצבע שנבחר יראה טוב הן בדפוס והן בתצוגת על המסך. בדקו גם כיצד הוא נראה בהדפסה בצבעי שחור לבן למקרים בו יודפס ע"ג מסמך או ישלח בפקס.

דפוס שהרבני – החל ממחברות ספירלה ועד רול אפ לעסק שלך

אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון רב בתחום הדפסות. בסטודיו לעיצוב של דפוס שהרבני המעצבים המוכשרים שלנו  מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: מיתוג עסקים,עיצוב לוגו, פוסטרים להדפסה, פולדרים, עיצוב הזמנות לאירועים ועוד…

Call Now Button