רובנו אוהבים להתפנק בכנסים מקצועיים. יום חופש מהמשרד בו מפנקים אותנו בצהרים ועושים מינגלינג עם אנשים ולקוחות חדשים. בכניסה מחכה לנו עמדה שתעניק לנו תג שם, מחברת או פנקס ועט ממותגים. כבר למעלה  מ 30 שנים שהרבני, בית דפוס בפתח תקווה מלווה חברות רבות בהכנה לכנסים בארץ והעולם. עולם הכנסים הוא עולם מאוד תחרותי על אנשי השיווק והמכירות מטולת המשימה להבליט את דוכן החברה ולמשוךלעברו את האנשים הנכונים. בין המוני הדוכנים בכנסים חשוב שהלוגו שלכם יראה ויצרב בתודעה. איך עושים את זה? מיתוג נכון , שימוש בלוגו החברה באופן נכון ומקצועי היא הדרך לא להישכח.

שם בפרטים הקטנים החל מתג שם ועד לרול אפ

מיתוג הוא חלק חשוב לכל חברה או בית עסק. בכנסים מקצועיים בארץ או בחוץ לארץ חשוב להציג את הלוגו שלכם על שלל מוצרים בדוכן החברה ומהלך הכנס – כל עובד עונד תג שם ממותג עם לוגו החברה בצבעים התואמים. כרטיסי ביקור מונחים בהישג יד לכל הדורש. וכן כל המוצרים הנילווים כמו מחברות מעוצבות, פליירים, פוסטרים, ספרים וחוברות. אנו בדפוס שהרבני מדפיסים באמצעות דפוס בפורמט רחב מגוון רב של מוצרים אשר יעזרו למותג שלכם לבלוט עוד יותר כמו הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ, מדבקות וטפטים.בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם (כרטיסי ביקור, פלאיירים, חוברות ומחברות ועוד.. ) ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה. יש לנו ניסיון רב בעובדה עם חברות ובתי עסק קטנים וגדולים.

תג שם, פנקסים ומחברות הם רק חלק ממוצרינו

הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו, מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב של פרסומות למדיה, עיצוב קיר אישי ועוד. אנחנו מדפיסים: מחברות מעוצבות, תג שם, פנקסים, פולדרים, ספרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלים לבניניים, דגל סיני.

תג שם
Call Now Button