כמו בסרטי הבלשים או סדרות המשטרה כולנו מאוד נהנים לשלוף פנקס ולרשום הערות חשובות. לכולנו לפעמים מתחשק להרגיש כמו שרלוק הולמס. כבר יותר מ 30 שנים שהרבני, בית דפוס בפתח תקווה מדפיסים גם פנקסים. יש משהו בפנקס קטן שהופך אותו למוצר לסופר מבוקש. אפילו בעולם הדיגטלי בו אנחנו חיים כיום, יש משהו בהחלט כיפיי ומאוד שימושי בשליפת פנקס קטן מהתיק או מהכיס. העולם האומנם עובר מהפיכה דיגטלית, אך יש משהו בפנקס שהופך אותו לאחד המוצרים היותר מבוקשים בעולם המיתוג. בפנקס כמו במחברת יש משהו סופר אישי, מוצר ממותג, משהו קטן כזה שיזכיר ללקוח שאתה שם למענו. בנוסף לפנקסים הרגילים אנו מדפיסים וממתגים פנקסי חשבוניות וקבלות.

פנקסים קטנים מיתוג מנצח

מיתוג הוא חלק חשוב לכל חברה או בית עסק. היום אפילו מקובל למתג אירועים פרטיים כמו חתונות או ימי הולדת. כחברה או עסק המעוניין שיזכרו אותו חשוב להציג את הלוגו שלכם על שלל מוצרים כמו כרטיסי ביקור, מחברות מעוצבות, פליירים, פוסטרים, ספרים , פנקסים וחוברות. אצלנו בדפוס שהרבני אנו מאפשרים לכם לקחת את עניין המיתוג צעד נוסף קדימה לדוגמא ניתן לשדרג את  הקירות המשרדים במדבקת קיר צבעונית עם לוגו החברה בפינה, להדפיס דגלים או שרשאות דגלים לקישוט המשרד או אירוע חברה. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו מייצרים מוצרים כמו  הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ, מדבקות מכל הסוגים וטפטים. בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם (פלאיירים, חוברות ומחברות ועוד.. ) ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה. יש לנו ניסיון רב בעובדה עם חברות ובתי עסק קטנים וגדולים.

הדפסה אצל דפוס שהרבני

הדפסנו כבר הכל על הכל – עבור אותו בחור הדפסנו את ההזמנה לברית שלו ושל בנו הרך שרק נולד. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות. בסטודיו לעיצוב אנו מעניקים בין היתר את השירותים הבאים: עיצוב לוגו, מיתוג עסקים, מיתוג אירועים, עיצוב של פרסומות למדיה, עיצוב קיר אישי ועוד. אנחנו מדפיסים: מחברות, פנקסים, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסה על שמשונית, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות. דגלים בהדפסה אישית, דגלים לשטח, דגלים לבניניים, דגל סיני.

אנא דרגו את המידע
Call Now Button