אחד מכל ארבע עסקים קטנים שורד את השנה הראשונה. בעלי עסק קטן שרוצה לשחק במגרש של הגדולים. ניגשים למכרזים גדולים, באים להציג מצגת חברה ותוכנית עיסקית. אנחנו בדפוס שהרבני מבינים בהדפסות ומבינים במיתוג עסקים קטנים ועסקים גדולים. מיתוג הוא הרבה מעבר למחברות מעוצבות או כרטיסי ביקור עם לוגו צבעוני. הנה כמה טיפים במיתוג העסק שלכם במגרש של הגדולים:

מיתוג זה הרבה מעבר לפולדרים ופנקסים

כבית דפוס מוביל הבנו כי חלק מהדפוס הוא גם עיצוב. הסטודיו לעיצוב המקצועי שלנו מעניק שירותי עיצוב גרפי למוצרים , לאירועים ולעסקים קטנים וגדולים. אז ראשית מהו מיתוג? מיתוג או המונח המקצועי מותג הוא מונח מעולם השיווק המתאר חברה, מוצר, קו מוצרים או שירות. המותג מתייחס לסך כל העמדות, הרגשות והתפיסות הקיימות אצל הצרכנים בנוגע לאובייקט. בתהליך המיתוג נרצה לייחס למותג שלנו ערכים חיוביים כמו איכות, יוקרה ושירות טוב. זהות מותגית היא סלוגן המזוהה עם המוצר, לוגו מסחרי או עיצוב. כל עסק זקוק למיתוג וזהות מותגית. במיוחד עסקים קטנים שמחפשים כיצד לבלוט ולהגיע אל קהל היעד.

מוצרי מיתוג מובילים

כחברה או עסק המעוניין שיזכרו אותו חשוב להציג את הלוגו שלכם על שלל מוצרים כמו כרטיסי ביקור, מחברות מעוצבות, פליירים, פולדרים, ספרים , פנקסים וחוברות . אנו מאפשרים לכם לקחת את עניין המיתוג צעד נוסף קדימה לדוגמא ניתן לשדרג את  הקירות המשרדים במדבקת קיר צבעונית עם לוגו החברה בפינה, להדפיס דגלים. בעזרת דפוס בפורמט רחב אנו מייצרים מוצרים כמו  הדפסה על שמשונית, הדפסה על גבי קאפה, הדפסה על גבי רול אפ, מדבקות מכל הסוגים וטפטים. בסטודיו העיצוב שלנו תוכלו לעצב יחד עם המעצבים המובילים שלנו את המוצרים בהם חשקתם ולהטביע את הלוגו שלכם על כל מוצרי החברה.

קצת עלינו 

אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות. אנו מדפיסים בכל הגדלים – מוצרים קטנים כמו פנקסים ומדבקות ועד מוצרים גדולים כמו פוסטרים להדפסה ודגלים לשטח.

Call Now Button