הדפסת מגנטים

ישראלים הכי אוהבים מגנטים. זה טרנד שהתחיל לפני למעלה מעשור וממשיך להיות סופר רלוונטי גם כיום. אנחנו בדפוס שהרבני כבר למעלה משלושים שנה מדפיסים הכל על הכל מחברות מעוצבות, כרטיסי ביקור, פוסטרים, ספרים, פליירים, הדפסת טפטים, הדפסת הזמנות לאירועים, חוברות ומגנטים. למה ישראלים לא מוותרים על מגנטים ומה חשוב לזכור שמדפיסים על גבי מגנט. הנה כמה סודות מעולם ההדפסה.

הדפסת מגנטים– מה חשוב לדעת.

כבית דפוס אנו מבינים כי ישנה חשיבות לאיכות הדפסה של המגנטים. הדפסת מגנטים היא תהליך הכולל הדפסה והדבקה של תמונה על דף מגנטי ולמיניציה. מה חשוב לדעת?

  • דף מגנטי הוא בדרך כלל בעובי כ 0.4 מילימטר.
  • עובי נייר הדפסה מבטיחה איכות טובה יותר. דאגו להדפיס על גבי נייר שהוא בעובי 170 גרם לפחות.
  • הלמינציה היא עובי הניילון שעוטף את התמונה לפני הדבקתה על דף המגנט. יש להדפיס מגנטים עם למינציה שתשמור על המגנט לאורך זמן.

הדפסת מגנטים לא רק לאירועים

הדפסת מגנטים זה לא הדפסת כרטיסי ביקור, פנקס או מחברות מעוצבות – זה תהליך אחר. אנו בדפוס שהרבני בעלי ניסיון של 30 שנה בתחום הדפסות , תמיד דואגים להתרענן ולהישאר עדכניים בטכנולוגיות הדפוס המתקדמות, בחידושים בתחום. אנחנו מאמינים כי מקצועיות היא הדרך להצלחה ולא מתפשרים באיכות הדפסות.שירותי הדפסת המגנטים וההדפסת המדבקות המתקדמים שלנו. מדפיסים עבורכם את כל סוגי המדבקות באיכות מעולה: מדבקות אישיות, מדבקות צורניות, מדבקות קיר, מדבקות בגלילים, מדבקות ויניל, מדבקות לרכב, מדבקות עגולות, מדבקות לחלונות ראווה, מדבקות לרצפה ועוד מגוון רכב של מוצרים.

הדפסת מגנטים זה שהרבני

אנחנו מדפיסים הכל על הכל – החל מכרטיסי הביקור לעסק שלכם ועד פוסטרים להדפסה שתתלו בכניסה למשרד.  בין מוצרינו: ספרים, פליירים, טפטים, הזמנות לאירועים, חוברות, פנקסים, מדבקות, מגנטים, דגלים, תגי שם ומחברות. בסטודיו לעיצוב שלנו ילווה אתכם מעצב או מעצבת צמודים, עם חוש עיצוב משודרג ושליטה מלאה בטכנלוגיות הכי מתקדמות. יחדיו תוכלו לעצב לוגו ולמתג את החברה או האירוע שלכם.

Call Now Button