דפוס שהרבני - דפוס דיגיטלי

הדפוס הדיגיטלי נכנס לחיינו בסערה ויצר מהפיכה של ממש בכל מה שחשבנו שידענו על הדפסה. אצלנו בדפוס שהרבני אנחנו יכולים להציע מגוון רחב של מוצרים בהדפסה דיגיטלית מדויקת ומרהיבה.

הליווי שלנו כולל את עיצוב המוצר בסטודיו עיצוב גרפי מקצועי, הדפסתו וכריכתו הסופית.  בואו לבדוק את מגוון המוצרים שלנו ולהתרשם מהיכולות שלנו 🙂 

מה זה דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי עובד באותה שיטה כמו המדפסת בבית שלכם. ישנו את החלק המדפיס הקרוי המזרק, והוא מדפיס ישירות על המוצר. ההדפסה מתבצעת בהתאם להוראות המגיעות מקובץ ממוחשב המעוצב אצלנו בסטודיו. דפוס דיגיטלי מספק הדפסה מרהיבה ומלאת צבעים בעלת דיוק גבוה.

מזרק הצבע במכונת הדפוס הדיגיטלי יכול לערבב את צבעי הבסיס לקבלת כל צבע וגוון בקשת. שימוש במכונת דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה מדויקת מאוד של פרטים קטנים במגוון צבעים אינסופי. שימוש בדפוס דיגיטלי מאפשר הוצאה מהירה לדפוס מיד עם גמר העיצוב, והדפסה על מגוון רחב מאוד של חומרים.

מה עדיף? דפוס דיגיטלי או אופסט?

דפוס אופסט הינו דפוס המתאים להדפסה בכמויות מסחריות. בשיטת דפוס זו, כל הדפסה חייבת להיות זהה לקודמתה וכל שינוי בעיצוב מחייב תוספת זמן וכסף כדי לשנות את לוחות האלומיניום שדרכם עובר הדיו אל הנייר.

דפוס דיגיטלי מאפשר להדפיס בכמויות קטנות, עם עיצובים משתנים ועיצוב מדויק ומיוחד.

בסופו של דבר, אין דפוס טוב יותר או פחות אלא כל שיטת דפוס מתאימה למוצרים אחרים.

האם דפוס דיגיטלי מתאים רק להדפסה על נייר?

כמובן שלא. דפוס דיגיטלי מתאים להדפסה על מגוון חומרים ובהם ניירות בכל עובי, ויניל, פלסטיק, בד, PVC ועוד. אנו יכולים להדפיס עבורכם מצרים לכל מטרה כולל הדפסה ללקוחות פרטיים, הדפסה ללקוחות עסקיים, הדפסה בגדלים מיוחדים והדפסה עבור הוצאה לאור.

אנו משתמשים במכונת הדפוס הדיגיטלי שלנו כדי להדפיס דגלים, רולאפים, מחברות, טפטים, הזמנות, כרטסי ביקור, מדבקות ויניל ועוד.

אם אתם מחפשים בית דפוס על יחס אישי, אווירה משפחתית ומעל הכל- מקצועיות- פנו עוד היום לדפוס שהרבני לקביעת פגישה ראשונית.

5/5 - (15 votes)
Call Now Button