עיצוב פליירים מנצחים – כל מה שצריך לדעת לפני הדפסת פלייר!

כדי לקדם את העסק או המוצר שלכם וליצור שיווק פרקטי שעובד ושיפנה למגוון שלם של לקוחות – חלוקה של פליירים תהיה  דרך מוצלחת ביותר. הרבה טוענים, שעם כל אמצעי התקשורת המודרניים ניתן יהיה לקדם את העסק רק על ידי אמצעים טכנולוגיים אחרים.

למרות טענה זו, ואולי זה יגרום לכם להרים גבה, עובדות קובעות שפליירים היא שיטת שיווק יעילה ביותר שעובדת ומשיגה את התוצאות בצורה הטובה ביותר מעבר לכל כלי שיווקי מתקדם אחר.   

הדפסת פליירים איכותיים במחירים מנצחים תוכלו למצוא בדפוס שהרבני.

 

הדפסת פליירים

 

כדי לשלב בין אמצעי השיווק הישנים לאמצעי השיווק החדשים, ניתן לסנכרן בניהם וליצור ממשק שהוא בועט, צעיר ורענן – באמצעות הדפסת פליירים מעוצבים בעלי מסר רלוונטי ויעיל שיניע לפעולה. על הפליירים יופיעו בענק ובגוונים בולטים פרטי העסק או המוצר וניתן גם להטמיע ברקוד לסריקה.

5 טיפים לעיצוב פליירים

  1. מסר ותכנון של קונספט- מסע פרסום באמצעות הדפסת פליירים יניב הרבה יותר תפוקה ותוצאה מבטיחה, שיצליח להרים ולקדם את מה שתרצו ולפרסם באופן הטוב ביותר, אך חשוב מאוד לחשוב ולתכנן את מה שתרצו לכתוב על הפלייר. התוכן והמסר יכריעו למעשה את ההנעה לפעולה אצל כל מי שקבל לידיו את הפלייר. כדי שהמסר יהדהד בכמה שיותר ראשים, חשוב לכתוב מסר מדויק ואטרקטיבי, שימשוך את מירב תשומת הלב בכל אדם ולקוח פוטנציאלי.
  2. נייר איכותי – גם הפלייר והנייר ממנו עשוי צריך להיות איכותי, מומלץ שיהיה עבה ומשובח, כך ההדפסה תצא הכי מקצועית כשהמסר יבלוט החוצה. הנמען שמקבל את המסר שלו בצורה ישירה על גבי דף איכותי, ירגיש שהמסר מכבד את עצמו ויש אנשים רציניים מאחוריו. אם תלכו יותר רחוק, ניתן גם להניח את הפלייר במעטפה, זה כבר ממש יראה מכבד ומרשים.
  3. פונטים- בחירה של גודל פונטים תהייה חשובה, וגם כמות המלל צריכה להיות יעילה ולא ארוכה מדי. הפונטים והעיצוב שלהם צריך להיות בהתאם למה שכתוב. יש פונטים בכתב ופונטים בדפוס, בדגמים שונים ועוד, תתאימו את הפונט לאופי המסר והמטרה.
  4. גוונים- תבחרו גוונים נכונים. לא תמיד מתאים לבחור צבעים, לעיתים רצוי להישאר בשחור לבן שתמיד נראה קלאסי. אך במידה והמסר הוא היתולי ורענן, צבעים יכולים רק לתרום.  
  5. בית דפוס מקצועי– לפני שתלכו להדפיס את הפליירים, מומלץ לבחור בית דפוס איכותי ומקצועי שיש לו ניסיון בהדפסת פליירים, שידע להוציא את הפלייר שישדר את הכוונה שלכם בצורה הכי נכונה שתקדם את המטרה.

 

למגוון רחב של פתרונות דפוס ועיצוב מקצועי תוכלו למצוא אצל דפוס שהרבני, צרו קשר עוד היום ודברו עם אנשי מקצוע.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובות פייסבוק

סגירת תפריט
Call Now Button